Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Èrdeklôdnèk van e valaki...

Sanella20182018 kérdése:

Èrdeklôdnèk van e valaki hyperemesis gravidarium az az extrem terhesegi rosszúlètben szenved?

Figyelt kérdés
Mert igen sajnos (szenvedek) 7hetes terhes vagyok es mar 2hete szenvedek nincs olyan masodperc hogy ne lennèk rosszùl infuziokra jartam most kaptam gyogyszeres kezelèst anyi h nem hanyok de a rosszuletek 24oraba kínoznak !!!valaki hasonlo?
2018. júl. 7. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm hasonló helyzetben volt. Ö egy hónapig volt kórházba. Infúziót kapott. Nagyon sokat szenvedett. Nem maradt meg benne semmi,még a.víz sem. Most húsz hetes volt,már annyiból jobb,hogy csak reggel van rosszul.Kitartás
2018. júl. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remènykedem hogy elmúlik màr 12hetesen!!! Aszt èrzem nem bírom tovabb 6 èves kiss fiammal alig bírok foglalkozni az àgyat nyomom màr jo pàr here 😢
2018. júl. 7. 04:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a 4 terhességemnél ez volt. Borzasztó állapot, semmitől sem lett jobb. Kitartás!
2018. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Remèlem hamarosan elmùlik :/
2018. júl. 8. 03:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!