Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indulni kell a kórházba?

Indulni kell a kórházba?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok. Tegnap alaposan megvizsgált az orvos; majdnem 2 ujjnyi volt a méhszáj. Azóta sokat keményedek. Kb. 1 órája vannak fájdalmatlan keményedéseim, amelyek elég sűrűn jönnek, de rendszertelenül: 10-2 percenként; össze- vissza.

1 órára van tőlünk a kórház. Induljunk?


2018. júl. 7. 19:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

5

20 eve szuleszno

Kosz a lepontozast rohanjatok korhazi bacilusok koze

2018. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

Elore mem lehet tudni milyen gyors szulese lesz. Megha elso is...

Aztan majd otthon szuljon meg nem?!

En inkabb bemennek

2018. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül nem indultunk el. Úgy voltam vele, hogy ha a legkisebb görcs, vagy derékfájás is jelentkezik; akkor indulunk. De nem lett ilyen, el is aludtam, s mire felébredtem, már keményedések se voltak.

Talán majd holnap... Kedden mindenképp indítanak ígyis, úgyis...

2018. júl. 7. 23:08
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 5ös,most jó nagy hülyeséget írtál már ne is haragudj...az én lányom,első terhességemkor 5óra alatt megvolt. 9kor beindult, du.2re már kinn volt. És ugyanigy a második és harmadik is.

Keményedésekkel én sem mennék sehova.mérd,hogy milyen időközönként jönnek. Általában ha beindul, a has alján kezd el fájni,és sugárzik át a derekadba. Melegvíz hatására ha elmulik,akkor jósló. Ha viszont nem mulik vagy erősödik,akkor irány a kórház!

2018. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Oxi,hasbakönyökölés??? Csak akkor,ha van rá indok!!!

Nem mindenhol így mennek a dolgok!!

Ne azt irjátok már szegénynek,ahogy ti cselekedtetek volna. Az csak egy dolog hogy kaptatok itt sokan oxit, de korán sem biztos hogy a kérdező is fog.

2018. júl. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos magyar szuleszeti eroszak hirhedt

Az utolsonak igaza van

Oxy hasba konyokles gatmetszes hatonfekve nyomtatas rutin

A szuleszet tele rutin karos szokasokka

A Who iranyelvet sem tartjak be pedig az alap es egyertelmuen leirja mi karos mi tilos stb

Csaszar arany eu belul es a vilagon belul is itt egekben van ez szomoru.

Halapenz felesleges vizsgalatok es beavatkozasok obstetrische abuse orszaga

2018. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
27 hetes terhes vagyok. Rettegek a szüléstől és az orvosoktól. Mindig nagyon bunkók mindenhol de leginkább vérvételen :( mi az hogy hasbakönyökölés??? Most ez komoly? 😕😟😱
2018. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Minek kell ilyen baromságokkal ijesztgetni a nőket? Az eszem megáll, komolyan.

Az orvosi beavatkozásoknak megvan a maga oka.

Oxytocint akkor kötnek be, ha indokolt. Tény, hogy a gátmetszés első szülésnél elég rutin beavatkozás, kevesen ússzák meg, de egy sima kis vágás sokkal jobb, mint fenékig repedni.

A "hasbakönyöklés" meg egy vicc. Nem szoktak csak úgy, poénól "hasbakönyökölni" valakit. Ha fentről egy kicsit segíteni kell, annak mindig megvan a maga oka.

2018. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nővérem 12 éve szült. Nem akart kifelé menni a babája, a hasa tetején nyomtak rajta,miközben ő is nyomott. Ennyi az egész. Nem kell túldramatizálni a "hasbakönyöklést" nyilván nem kellemes érzés de túl lehet élni.
2018. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!