Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh szerint kisebb mint menses...

Uh szerint kisebb mint menses alapján?

Figyelt kérdés

Hosszúak a ciklusaim.

1 hete hematomát állapitottak meg,akkor egy hölgy nézett uh-val ahol a baba 12mm volt uh gép szerint 8 hét,ami stimmel is menstruációtól számolva(-2 nap),minden ok.

Majd ma voltam a saját orvosomnál,hematoma kisebb lett,de a baba 13mm és 7 hetesnek felelek meg az uh gép szerint...azt mondta minden ok,de engem aggaszt ez,és aggódom.Ma 7 hét 3 nap. A legelső uh után 8 hét 3 nap.

Tudom minden gép más hogy mér,és orvos is,de így mi a biztos hogy a hematoma is kisebb lett,mivel a babanál is más az adat


2018. júl. 7. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
az ultrahang becsült értéket ad, eltérés lehet
2018. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam, mint te. Amíg van szívhamg ne aggódj, csak el lett mérve.
2018. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet elmérés.

Engem már mértek 1 nap alatt kétszer is (különböző problémák miatt), az egyik helyen 28 mm volt, a másikon 38!!! mm. Fél nap különbséggel. 10+6 hetes voltam épp akkor :D

Ezek a méretek amúgy is csak becsült értékek, az a lényeg hogy dobogjon a szíve, akkor minden rendben van.

2018. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szintén hosszú ciklusokkal elmentem nőgyógyászhoz, menstruáció szerint 7 hetes voltam, uh szerint 6.

Visszamentem 2 hét múlva ugyanahhoz az orvoshoz, erre azt mondja 6-7 hetes terhesség. Mondom neki 2 hete is ennyi volt, akkor kicsit még forgatta, mozgatta a szerkezetet, majd megmérte rendesen, 8 hetesnek felelt meg a mérete alapján.

2018. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Új csak megbecsüli a baba méretét. Ne aggódj ha kissebb is lesz majd megnő.
2018. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!