Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mutatta ki a teszt de...

Nem mutatta ki a teszt de kesobb kiderult hogy babat var?

Figyelt kérdés

Erdekelnenek tortenetek hogy nagyon keson az elso trimeszter vege fele derult volna ki a terhesseg tenye.

Negativ teszt, Semmi tunet vagy csak nem konkret, felre diagnosztizalas stb


Sokfele velemenyt olvastam itt. Es ugy gondolom az eddigi tapasztalat megosztasokbol hogy 50-50 esely lehet arra hogy valaki igy is terhes legyen.


Csak olyan irjon aki ismer hasonlo tortenetett. Hihehetlen csodak! :)


2018. júl. 8. 01:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
De ha már tudsz ilyeneket meg olvastál annyi ilyet hogy kijött az 50-50% arány akkor nem értem a "kérdésed". Te elkönyvelted hogy ez marha gyakori ám, sőt szerinted 50-50, azaz a nők fele így lesz terhes....
2018. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ertelmezd a mondatot, mielott okoskodni kezdesz kerlek.

Az eddigi tapasztalat megoasztasokbol 50-50 esely lehet " Ezt irtam. Nem pedig azt hogy a vilag osszes nojenek fele ugy esett teherbe hogy nem tudta meg az elso trimeszterig.

Az itt sok sok leirt kerdes es forumon alatt mindket velemenyre kb ugyan annyi erv volt ez mellett mint amennyi ellen.

Legyszives ha nem tartozol ezek nok koze akkor fogadd el de semmikepp se okoskodj feleslegesen.

2018. júl. 8. 19:26
 13/13 A kérdező kommentje:
Miert is faj neked az hogy ha en kivancsi vagyok ilyen sztorikra? En orommel es szivesen olvasom a nem megszokott torteneteket . Ezert lett ez a " kerdes " . Remelem eleg magyarazatott adtam arra hogy hogy mertem feltenni. :D :D
2018. júl. 8. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!