Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti híztatok a terhesség elején?

Ti híztatok a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Még csak 14 hetes vagyok,de a 8 hetes súlyomhoz képest már 5 kb feljött. Rettegek,h mi lesz így a végére,alapból sem vagyok vékony. :(
2018. júl. 8. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez a harmadik terhességem. Az elsőnél és másodiknál megmondom őszintén , nem igazán figyeltem oda , mit eszek, amit megkívántam , megettem.

Az első babámnál iszonyú hányingerem volt 12 hétig, csak ha majszolgattam ezt azt szinte egész nap, akkor volt jobb a helyzet. Híztam 12.hétig 5 kilót. A vége 17 kg plusz lett, de a kórházból hazajőve lement 13 belőle, szóval nagyon sok víz volt belőle.

Második babámnál nem volt hányinger, ettem normálisan de nem olyan hülyeségeket azért mint az elsőnél. Ugyanúgy plusz 5 kg a 12.hétig. A vége plusz 13 kg volt, úgy hogy a baba 4500 gramm volt belőle.

A második gyerek után életmódot változtattam, laktóz és glutén mentesen táplálkozom, számolom a kalóriát, a ch-t , rendszeresen mozgok.

Ennek ellenére harmadik baba , 12. hét plusz 4 kg....tehát majdnem hajszálra annyi mint a többinél...úgyhogy kezdem azt gondolni, ez alkati kérdés, ha megfeszülők se jön fel kevesebb. A cicim a duplája, rajtam van már most egy csomó víz...

2018. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, +12 kilónál járok. Azonnal elkezdtem hízni, első trimeszterben már rajtam is 3-4 kiló volt, előző terhességemnél is ez volt. Hosszútávfutó vagyok, de sajnos az előző babánál és most is azonnal letiltottak a mozgásról, de sajnos a kajamennyiség megmaradt... Abban bízom, hogy ugyanúgy víz a nagy része, mint elsőre. Akkor 25 kiló jött fel, de 5 héttel szülés után a kiinduló súlynál jártam, mert a 90%-a víz volt, amit terhesség alatt nem is sejtettem, mert nem vettem észre belőle semmit. Orvosom is azt mondja, hogyha valaki ilyen intenzíven sportol és hirtelen abba kell hagynia normális, hogy ennyit hízik. Nyilván azt is mondja, hogy figyelhetek jobban az étkezésre, de azt mondja nálam van oka a hízásnak, úgyhogy nem is foglalkozik vele mennyit fogok felszedni.
2018. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

9 hetes vagyok, 1 kilót híztam eddig.


83-ról 84-re.


Én sem vagyok alapból sem vékony.


Maximálisan oda figyelek mikor mit eszek és iszok, de így is feljött 1 kg, nem tudom mitől.

2018. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13

Vízvisszatartás, puffadás jellemzi az első trimesztert, az az 1 kg simán lehet ettől.

2018. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 18. hetes vagyok és +5kg-nál tartok. Pár hete stagnál, amúgy ez viszonylag hamar fel is jött. No para, nekem mindig azt mondják, ráérek szülés után ezen aggódni (ha nem megy le). Boldog babavárást ;)
2018. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok, második baba. Eddig +4kg!

Első babánál 25 hetesen +11 kiló volt....

most egyszer sem hánytam, először minden másnap....

Ez sajnos megjósolhatatlan😕

2018. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!