Nórika 2000 kérdése:

Megfelelő méret?

Figyelt kérdés
6hetes terhesnek mondanak a crl 4,3mm az megfelelő mert az orvos nem mondott semmit

2018. júl. 8. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Megnyugtatlak: az orvosok azért mérnek, hogy lássák, ha gond van. Olyan nincs (és nem is lesz a többi uh esetén sem), hogy nem jó a méret de ő nem szól. Hisz ezért mész uh-ra.

Bízz a vizsgálatokban. Jobban, mint laikus netezőkben.

2018. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen nekem is ennyi volt pont,mivel nem mondta a doki, hogy nem jó, így nem aggódtam.

De neten olyan szélsőségeket olvasok, egyesek azt írják 6-7 hetesen nekik 30-40 mm volt (nem a petezsák, az embrió) hogy inkább nem olvasok már semmit.

Most 9 hetes vagyok

2018. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat boldog babavárást második válaszoló😊
2018. júl. 8. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A méret alapján határozta meg a terhességi kort az orvos, mert a babák az első trimeszterben még egyformán növekednek.

Így természetes rendben van a méret.

2018. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Erre ne görcsölj rá, se most se később. És ne kezd el a magzati méreteket másokéhoz hasonlítgatni.

Felesleges frusztárció a kismamának, akinek pont hogy nyugalom kéne inkább. Hidd el ha bármi baj lesz, arról azonnal tájékoztatni fog az orvosod.

2018. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg nyugodtam köszönöm a válaszokat
2018. júl. 8. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém csak 3 mm, akkor lehet h gond van?
2018. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy értek 4-essel: a méretből határozzák meg kort. Neten fent van pár táblázat, melyik héten mekkora.
2018. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!