Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig visszatérő hüvelygomba?

Mindig visszatérő hüvelygomba?

Figyelt kérdés

A 33.hétben vagyok.

Eddig 3 krém és kúp kúràt csinàltam végig hüvelygomba és baktériumok miatt.

Dalacin krémet 2x ( kb 1 hónap különbséggel) utoljàra pedig Candibene hüvelytablettât és krémet.

Az utóbbi hasznàlt. De kb 1 hónapig. Megint azt vettem észre hogy a folyàsom sàrgás színű lett és sokkal több mint szokott.

Màr Isten tudja mióta nem szexeltem a pàrommal,rendszeresen fürdök,nem hasznâlok intimlemosót,pamut alsó neműt hordok.

Akkor miért van ez mindig? Nekem ez annyira kellemetlen mert terhesség előtt sosem volt!

Mit tudok ez ellen tenni és hogy ne jöjjön vissza többé?



2018. ápr. 9. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszaállító kúpot nem használsz? Pedig kell. Sót, megelőző jelleggel is érdemes ilyen esetben heti 1-2 alkalommal.
2018. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Visszaàllító kúp? Az ami a hüvelyflóràt regeneràlja?

De,azt hasznàltam. 6db-t.

S pontosan milyen sót?

2018. ápr. 9. 07:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Tenyésztés volt?
2018. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sőt.
2018. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Volt igen,annak eredményeként kaptam a Dalacint,a màsodik körben.

Nem hasznàlt :/

2018. ápr. 9. 07:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha valaki hajlamos rá, akkor nehéz megszabadulni tőle. Nekem az egész terhessegemet végig kísérte, 1-2 hét szünetekkel. Szülés után teljesen elmúlt, azóta kétszer jött vissza, de pár nap alatt könnyen kikezeltem. 2 éve szültem.
2018. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem lehet valahogy megelőzni? :/

A doki azt mondta ne mosakodjak túl sűrűn....egy nap egyszer zuhanyzok,este.

Van hogy reggel is,de ritkàn csak ha jól esik. De akkor nem hasznàlok tusfürdőt sem...

Katasztrófa :(

2018. ápr. 9. 08:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés helyett zuhanyozz és ne használj szappant odalent, csak meleg vizet, egy darabig ne borotválkozz, khm nagydolog után is mindig mosd meg szintén meleg vízzel, ne hordj tisztasági betétet. Nézess vércukrot, de ha jó is, kerüld a kifejezetten cukros és élesztős ételeket, de csinálj egy bélflórapótlós kúrát vagy egyél kefirt/joghurtot. Törülközőket, bugyikat 60 fokon mosd. Ezeken kívül a grapfruitmag-csepp fogyasztása még hatásos, de ezt nem mindenhol ajánlják terhesen.
2018. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tisztasàgibetét nélkül sajnos nem tudok mostanàban "létezni" de kb 20-30 percenként cserélem.

A többi tanàcsot ki fogom próbàlni!

2018. ápr. 9. 09:11
 10/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem sajnos semmi nem használt, pedig a dietatol elkezdte mindenféle kezelest probaltam. Csak a szülés oldotta meg... Kitartás, már nincs sok hátra!
2018. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!