Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál mert pénteke...

Ma voltam dokinál mert pénteken pozi lett a tesztem (kettőből kettő) de a doki még nem látott semmit. Túl korán vettem észre és olyan pici hogy nem látszik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon korán mentél, ne aggódj, azért nem látott semmit.
2018. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
6-7. hétnél korábban nem érdemes menni
2018. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon koran mentel, en is koran mentem 5 nappal teszteles utan, akkor se latszott még semmi (4+5hetesen) aztán 7hetesen mar mindent lattunk,hallottunk.
2018. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt után 2-3 héttel érdemes menni, mert addig vagy nem látnak semmit, vagy csak petezsákot találnak és úgyis visszahívnak 2 hét múlva amikor már lesz szívcső pulzálás.
2018. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A hetedik nyolcadik hét előtt teljesen felesleges orvoshoz rohangászni, pont ezért mert még semmit nem lát.
2018. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, túl korán mentél. Én kb a 4. héten mentem, nekem sem látta akkor. Két hét múlva mentem vissza, akkor már szívhang is volt.
2018. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Két hét múlva kell vissza mennem nekem is elvileg akkor már 4 hetesek leszünk.

És a háziorvos engedett dolgozni titeket ?mert én Tescoban dolgozom gyakorlatilag az árú töltéstől a kamion átvételig mindent csinálok.

2018. júl. 10. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:
kiirtathatod magad szülésig táppénzre veszélyeztetett terhesként. ha már nem vagy próbaidőn,akkor mondd meg, h terhes vagy, kötelesek olyan munkakörbe áttenni,ami nem veszélyezteti a babát.
2018. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem kiírt a háziorvos, igaz én kértem, mert egy elektronikai gyárban dolgozom. A cégen belül nincs más olyan munkakör, amit végezhettem volna. De a munkáltató köteles olyan munkát adni, amit elvégezhetsz. Persze ha van ilyen.
2018. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!