Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megoszthatom,...

Szerintetek megoszthatom, hogy babát várok? Az apjától félek, elhagyott és nem is akarja, hogy megtudják hogy gyereke lesz, de nekem elegem van a titkolózásból és én nem szégyenlem a babámat.

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod osztani, akkor meg lehet, de én nem szeretek semmit kitenni, így én biztos nem osztanám meg.
2018. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

A te dolgod, mit csinálsz. Én nem posztolnám tartva a vetéléstől. Onnantól meg hogy látszik a pocak, teljesen felesleges posztolgatni, mert aki ismer, aki számít, úgy is tudja.

Mondjuk az érdekes, hogy félsz (!) az apától. Ha attól tartasz, hogy fizikailag bántalmazna...

2018. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem pakoltam ki facebook-ra a terhességemet, bármi baj is történhet, az első közös képünkön féléves a lányom, de én nem szoktam posztolgatni, felesleges dolognak tartom.
2018. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor posztoltam mikor megszületett.En nem akartam, hogy minden ismerősöm tudja és ha valami baj történik sajnalgassanak.Sok képünk sincs kint.Egy év alatt talán 5ot tettem ki.Nem szegyenlem csak aki fontos az sokszor lát bennünket,aki nem annak meg az a kevés is elég.
2018. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Én megosztottam az örömömet. Egy fényképet tettem ki, ahol látszott a hasam, olyan 28-30 hetes lehettem.


Mit értesz azon, hogy félsz a volt parodtol? Úgy gondolom, hogy nem irányíthatja az eleteteket.


Ha te szeretnéd megosztani tedd nyugodtan

2018. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Szia.

Nekem ugyan nincs facebookom de , ha lenne sem posztolnám. A te helyedbe sem es magaméban sem.

2018. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Fb-on semmiképp sem osztanám meg, akkor se, ha nem hagyott volna el a párom. Azokkal személyesen közölném, akiket szeretném, hogy tudjanak róla.
2018. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
A facebook ismerőseim 90%-a nem tudta, hogy terhes vagyok. Mikor megszületett a kisfiam, a talpáról raktam ki egy képet. Azóta sincs több, pedig már 3 éves. Engem konkrétan zavar amikor valaki a gyereke minden pillanatát kirakja a netre. Persze az ő dolga, ő gyereke, de én soha nem tenném. Ha te erre vágysz akkor ne apukával foglalkozz, azt osztasz meg amit akarsz.
2018. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
20hetes vagyok de a pocim még nem beazonosithato..engem csak a felelem tart vissza
2018. júl. 7. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Én még csak 16 hetes vagyok, de eszemben sincs posztolni. Nem vagyok facebook ellenes, félévente egyszer szoktam posztolni ezt azt, néha talán gyakrabban is.

De a várandósságomról semmiképp sem tennék ki semmit. Majd ha már megszületett és kisimult a kis arca majd akkor kikerülhet egy kép, de addig semmiképpen sem. Mi van ha történik valami?

Sajnos van két vagy három ismerősöm is akik valamilyen módon posztolták a baba érkezését, és aztán még sem lett baba. Hogy mikor és mi történt nem tudom. Távoli ismerősök csupán, de ha közeliek lennének sem tartoznának rám a részletek. De én ezt nem szeretném átélni.


Akik valóban részei az életemnek azok úgyis tudják, és ők fontosak, nem a húszad rangú volt évfolyamtárs, egykori szomszéd stb.

2018. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!