Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Hasonló tapasztalatokra...

Sos! Hasonló tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, tegnap barna folt volta a tisztaságimon, berohantunk az ügyeletre azt mondta a doki, hogy felritkulás van a méhen. Ma még hála istennek semmi sem volt! 3 órakor megyek az orvosomhoz ő is megnéz
2010. jún. 18. 10:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Még mindig barnázol? Mert ha igen, szerintem ne várj hétfőig, hanem keresd meg az orvosod, vagy akár ügyeletre is mehetsz. Amúgy az utrogestant csak receptre lehet venni, én úgy tudom, vagyis nekem receptre írta fel a doki. Mindenképpen szedjél MagneB6-ot, és nospát is szedhetsz. Nekem is most mondta a nospát a doki, rá is kérdeztem, hogy akkor is szedjem, ha nem görcsölök, és azt mondta, hogy igen, kellene egy-két hétig, hogy megelőzzük a méhösszehúzódásokat, ami ugye vetéléshez vezethet.

Szóval ne késlekedj, bár lehet tényleg nincs semmi, de azért nem játék...

2010. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!