Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Hasonló tapasztalatokra...

Sos! Hasonló tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, tegnap barna folt volta a tisztaságimon, berohantunk az ügyeletre azt mondta a doki, hogy felritkulás van a méhen. Ma még hála istennek semmi sem volt! 3 órakor megyek az orvosomhoz ő is megnéz
2010. jún. 18. 10:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!jó ezt olvasni és egy kicsit nyugtató:).remélem,hogy egyikünkel sem lesz semmi baj!kitartás!
2010. jún. 19. 21:32
 12/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Köszönöm a jókívánságot, én is viszont kívánom neked, hogy minden rendben legyen. Azt kifelejtettem, hogy sokat kellett pihennem, feküdnöm. Ezt tanácsolom neked is. Ja, és az a doki, aki azt mondta, hogy jó ha kiürül ez a bevérzés, igazából nagyon nagy szaktekintély, professzor, aki gondolom tudja a dolgát. Sajnos már egyszer megszívtam egy dokival, most csak a professzorúrhoz mertem menni és csak benne bízok meg. Remélem a szülésnél is minden rendben lesz!

Minden jót, jó pihenést és boldog babavárást!

2010. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
kedves sorstárs!mi újság hogy vagy, voltál ma orvosnál?mit mondott?van még barnázásod?
2010. jún. 22. 18:41
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen voltam tegnap orvosnál és szerencsére mindent rendben talált. Már nincs barnázás sem, de múlt hét péntekig volt, csak szombattól változott meg, azóta sárgás. Most már nem kell egész nap feküdnöm, viszont ha csinálok is valamit, nagyon hamar elfáradok, főleg így dél-egy óra környékén. Azt mondta a doki, hogy azért többet pihenjek és kell még szednem a gyógyszereket egészen a 12. hétig.

Védőnőhöz jövőhéten megyek.

Veled miújság? Van még barnázásod? Hogy érzed magad? Hányinger?

Nekem egyre jobban erősödik a hányinger, pedig eddig szinte semmi sem volt.

Minden jót! A "sorstárs":)

2010. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök,hogy minden rendben nálad:)!Nekem vasárnap még elég sok barnás folyásom volt+hétfőn egy pici,de ma meg tegnap hála istennek semmi nem volt.Én is elég sokat pihenek a fekvéstől már egy kicsit kivagyok,de a baba érdekében mindent!Remélem már nálam se lesz barnázás.Még azt szeretném kérdezni,hogy neked mit mondott a doki,hogy mehetsz dolgozni vagy veszélyeztetett vagy?
2010. jún. 23. 14:03
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is nagyon örülök, hogy most már nincs semmi barnázásod, és nagyon szorítok, hogy így is maradjon. Hát megértem, hogy kivagy a fekvéstől, már én is azt éreztem, de így van, mindent a baba érdekében!:)

Az az igazság,hogy tanár vagyok, így még ezen a héten vannak az érettségik és még erre a hétre táppénzre vettek, de jövő héttől szabadságon leszek, így nem tudom, hogy ez most minek minősül. Sajnos nem kérdeztem meg, hogy szeptembertől vissza kell e mennem még dolgozni, vagy már otthon maradhatok.

A barnzás miatt szerintem veszélyeztetettnek minősül, pláne, ha még előjön/előjöhet. Te táppénzen vagy?

2010. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok táppénzen,mert elég toleráns a főnököm meg a kolleganőim is egyenlőre ezen a héten csak itthon maradtam.

Az a baj,hogy én egy cipőüzletben dolgozom ahol ráadásul galériára is kell mászkálni a cipőkért úgyhogy attól tartok az orvos nem fog visszaengedni dolgozni.Majd kiderül a jövőhéten,amúgy most voltam wc-n és jött előtte 1-2 csepp halvány valami,de nem vészes,lehet még ürül.

2010. jún. 23. 15:30
 18/21 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson dolgozni a 12. hétig. de ez csak az én véleményem.
2010. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen én is úgy gondolom, hogy ne menj vissza, legalábbis, amíg nincs minden rendben, illetve amíg az orvossal nem konzultáltál. Mikor mész dokihoz?
2010. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolom,hogy a 12.hétig itthon maradok.Hétfőn megyek vissza az orvoshoz,de szerintem ő sem fog visszaengedni.Szerintetek nem kéne a biztonság kedvéért szednem az utrogestant?Holnap lehet hogy felhívom az orvost,hogy ő mit mond.
2010. jún. 24. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!