Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az csak babona, hogy a kislánn...

Az csak babona, hogy a kislánnyal terhes kismamáknak hátulrol nem látszik a terhesség, mert a lányok vigyázznak az anyukájuk alakjára, a fiukkal terheske meg szélesebbek lesznek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én pont fordítva hallottam. Ráadásul én szétnyomtam anyut, amikor a hugommal volt terhes, nem látszott hátulról. A fiam nekem szintén nem látszott hátulról szóval ez is csak olyan vagy bejön vagy nem babona. :)
2018. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen az.

Régen az uh előtt próbáltak népi megfigyeléseket tenni. Erre vezethető vissza. És persze 50%-os eséllyel be is jön.

2018. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Jaj,ne már...Aki csak egy kicsit is tanult biológiát,nem jut eszébe ilyen marhaság.Vigyáz az anyja alakjára? Ugye érzed,mekkora baromság? Az,hogy ki milyen "formát "ölt, csakis a medence méretétől, a méh hajlásától valamint a baba méretétől függ. Pont akkora hülyeség,mint amikor azt hiszik,hogy a "csípő szélessége" határozza meg,ki milyen könnyen szül.
2018. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Én ezt pont fordítva hallottam, és a közvetlen környezetemben ez tényleg így volt.
2018. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ez teljesen igaz! Ezért nem az uh alapján mondják meg a dokik a baba nemét, hanem ránéznek az anyára hátulról.
2018. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fordítva van ez a babona, nyilván hülyeség amúgy.
2018. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem mind a hárommal ugyanolyan hasam/alakom volt, 2 fiú, 1 lány.

Nekem inkább az jött be, hogy a fiaimmal szép volt a bőröm, a lányommal tiszta pigmentfolt.

2018. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Akik ezeket a marhaságokat elhiszik, biztosak benne, hogy megérettek már a gyermek szülésre-nevelésre???
2018. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anno a kislányommal mikor várandós voltam semmi sem látszott hátulról.

Most kisfiúnk lesz, és szintén senki nem mondaná meg hátulról hogy babát várok.

Abszolút hülyeség.

33 hkm

2018. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egyik korábbi vagyok. Egyedüli összefüggés az anya bőre és a baba neme között van. A lány baba ösztrögén többletet jelent,emiatt szebb a bőr,dúsabb a haj,kevesebb a testszőrzet. Fiúval fordítva, a tesztoszteron miatt. De ez sem törvényszerű mindenkinél.
2018. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!