Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb mint 3 hét alatt...

Kevesebb mint 3 hét alatt több, mint 3 kilót híztam, így most elértem a 10 kiló pluszt. Mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Most kezdem a 30. hetet, eddig szépen, szabályosan gyarapodott a súlyom. Az utóbbi időben sokkal aktívabb voltam, mint eddig, nagyon fárasztó 3 hét áll mögöttem. Azt hittem alig híztam valamit. Lehet vizesedés szerintetek? Vagy hogy lehet ilyen mértékű hízás? 3 napja kaptam egy doboz tofifi-t, ezt meg is ettük hárman, de más nem változott étkezés terén... Az meg nyilván nincs ennyi.
2018. júl. 15. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én cukorbetegség miatt hiztam hirtelen .

Cukrod rendben van?

2018. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet víz is. Az emésztésed sem változott? Pl nem lett székrekedésed? 1-1 védőnői mérésről beszélünk? Mert 1-2 kg ingadozhat is a súlyod. Nekem volt irreális, hogy 23-27 hetes kor között 4 kg jött fel, 27-31 hetes között fogytam 1 kilót.. na most arra gondoltam, hogy a 27 hetes mérésen lehet víz volt vagy akármi, de semmi nem indokolta se a sok hízást, se a "fogyást" - nyilván 1 kg az semmi de a +4hez képest csak furcsa, na.. (35 hetesen is csak +1 volt a 30 hetihez képest..)
2018. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cukorterhelésem rendben volt, szóval remélem nem az a gond. Mivel az utolsó vérvétel alapján vérszegény vagyok, el kellett kezdenem pluszban vasat szedni, kb egy hete. Ettől lett enyhe székrekedésem, de ez ahhoz is sok. Na mindegy csak elkeseredtem kicsit, mert mindenáron tartani akartam a 12 kilót, de ez alapján lehet meglesz 18 is :( Remélem hogy csak a vizesedés szórakozik velem.
2018. júl. 16. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!