Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a mérleg szerint az Én...

Ha a mérleg szerint az Én súlyom nem változik, attól a babáim nőnek?

Figyelt kérdés
27 hetes ikres kismama vagyok!
2009. júl. 7. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kismama, én is mindig ezen rágódtam amikor terhes voltam, mégis nőtt a kislányom szépen bennem.Én azért aggódtam, mert felszedtem már az ötödik hónapban 8 kg túlsúlyt, és nem lett jó rá egy hétre a cukrom, és végig diétáznom kellett,és emiatt izgultam, mert a kilencedik hónapban 6 kg súlyfelesleggel mentem csak szülni, de állítóélag a babák minden tápanyagot elszívnak ami kell nekik, ugyhogy mondta mindenki, hogy ne izguljak.Csak akkor nyugodtam meg, amikor megszületett a kislányom.És az ötödik hónaptól a kilencedikig én csak fogytam fogytam, a hasam meg nőtt, nőtt,és minden rendben lett.:))) Egy 16 hós kislány anyukája
2009. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
mennyire nem változik hogy értsük?
2009. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most 27 hetes vagyok!A 24.hétig 6 kg híztam és azóta nem változott....
2009. júl. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!