Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek hogy valami baj lesz?

Zoequeen kérdése:

Félek hogy valami baj lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok és 11hetes terhes. Mostanaba annyi stressen mentem keresztül félek hogy valami lesz a babaval! Meg hat növeremmel vagyok együtt terhes es mindenkinek elmondta 12 het elött hogy terhessek vagyunk pedig nem akartam! Ha valami baj lenne , elmenne a baba azt ugye ereznem utoljara 2 hete voltam dokinal akkor minden rendben volt. Legyszives irjatok tenyleg ezen aggodok mostanaba.


2018. júl. 16. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg ma a szomszéd öregasszony mondta,mikor mondtam neki,h 16hetes vagyok,hogy ja,hát akkor még nem is biztos,hogy megmarad! Pffff! :/ De nem idegesítem magam ezen,bár utálom az 1hónapos várakozásokat a következő vizsgálatokig,de ha baj lenne,sztem megérezném. Nincs vérzés,görcs=nincs gond.
2018. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az igen .... annyira sok feltekeny rosszindulatu ember van .... engem is neha azert neznek le emberek mert ilyen fiatal anya leszek ... de én nekem van rendes anyagi hatterem mindent megfogok tudni adni a gyermekemnek .... de ök csak azt halljak hogy 19 vagyok es hogy meg tul fiatal vagyok ....
2018. júl. 20. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!