Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viseltétek a második,...

Hogy viseltétek a második, ill. harmadik terhességet?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 8 hónapos kisfiam, de szeretnénk kistestvért. Legkésőbb 14 hós korában meg kéne fogannia a tesónak. (GYED miatt)

Egy kicsi mellett milyen a második terhességet kihordani?

Főleg az eleje érdekel. Nem voltam rosszul az elsővel, de hát ki tudja, a második hogy visel meg....


2008. nov. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsővel semmi panaszom nem volt egész terhesség alatt, a másodikkal 17 hétig egész napos hányingerem volt, rosszul voltam az autóban, 25 héttől nagyon vizesedtek a lábaim, a 30-tól már cipőt se tudtam húzni, hatalmas hasam volt, nehezen mozogtam szóval nagyon nehezen viseltem a másodikat, viszont nagyon gyorsan és könnyen szültem. ( végig dolgoztam mindkét terhességem alatt ).

A kics korkülömbségről nem tudok nyilatkozni mert nálunk 5 év a korkülömbség mert én biztos voltam abban hogy nem tudok megbírkózni két nagyon kicsi gyermekkel és mostmár hogy kettő van csak bizonyosságot szereztem róla hogy jól döntöttem, mert a kicsi most 6.5 hónapos a nagy meg ovis és így nekünk nagyon- nagyon jó.

2008. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 3. babámat várom. Az elsővel SEMMI tünetem nem volt. Majdnem a munkából mentem szülni. A másodikkal már előjöttek, a 3kal pedig nagyon rosszul voltam. Minden tünet előjött, feküdtem, meg aludtam volna egész nap, nyáron egy ovis meg egy 1.5 évessel. Hát nem volt egy leányálom, és 16 hétig tartott. De ez is olyan, mint a szülés: ahogy vége van már nem is emlékszel a rosszra. Nekem a kicsi 14-15 hónapos volt mikor terhes lettem és őszintén szólva megijedtem. De ezen már túl vagyok. Megoldjuk ezt is, mint minden mást. Szerintem nyugodtan vágjatok bele!!

2008. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben a cipőben járok,14 hónapos volt a babám mikor megfogant a második.Most vagyok 32 hetes de eddig minden ok!!!Nem vagyok rosszul,ugyanolyan a terhesség mint az elsővel csak talán néha egy picit idegesebb vagyok ha rosszat csinál de ez a hormonoknak is köszönhető!!!Ugyanúgy tudom emelgetni,ellátni és már most nagyon szereti a tesót.Nem tudom milyen lessz ha meglessz a pici de én nem bánom,hogy így alakult!!!!A beálítottságodon is múlik,hogy belemersz e vágni.Mi még most is felkelünk éjszaka legalább 2X a "nagyhoz"de engem nem zavar,ez a "dolgom"
2008. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!