Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi kort az orvos...

A terhességi kort az orvos lelete alapján számoljam innestől, ha mást mondott mint a kalkulátor?

Figyelt kérdés
A kalkulator szerint 19hetes vagyok,de elmentem ultrahangra es ott a baba merete alapjan 20hetes es 1napos.Akkor innestol eszerint szamoljam?

2018. júl. 11. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár napnak ide vagy oda, nincs jelentőssége.


Az uh alapján még elég sok terhességi korod lesz. Mindig közel azonos, de lesznek 1-2 nap eltérések

2018. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Mindig aszerint számolom,amit a leletre ír a doki.
2018. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem most egy héttel elore lett hozva eddigi allas szerint pedig pocakom sincs es az 5.honapban vagyok
2018. júl. 11. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Oenyegtelen, hogy ilyenkor mit mernek az uh-n es mekkora a baba, legalabbis a terhessegi kor szempontjabol. Az meg foleg lenyegtelen, hogy van pocakod, vagy nincs.

A 12 hetes ultrahang kornyeken modositjak a teehessegi kort, ha van jelentosebb elteres. Ha neked akkor meg nem volt, ezert nem modositottak, akkor marad minden a regiben.

Az, hoy most nagyobb csak annyit jelent, hogy a 19 hetes atlagmeretekhez kepest nagyobb. Kehet, hogy egy honap mulva mar kisebb lesz, vagy epp meg nagyobb. Lehet, hogy 4 kilosan fog szuletni 40 hetesen, de az is lehet, hogy nem.

De a terhessegi kor ilyenkor emiatt mar nem valtozik, de is azzal szamolj, amivel eddig is.

2018. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt vedd alapul ami a kézikönyvedben van. Ha ott módosítanak akkor majd azt a dátumot.

12. heti uh után már minden baba kicsit máshogy fejlődik mint ahogy mi emberek sem vagyunk egyformák és nem min senki születik azonos súllyal és mérettel.


28hkm

2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi átírta, szóval ami a kiskönyvedben van.
2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!