Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik ultrahang vizsgálat...

Hányadik ultrahang vizsgálat után derült ki, hogy ikreket vársz?

Figyelt kérdés
Elég butának tűnhet a kérdés, de a barátnőmnek a 18hetes ultrahangon derült ki, hogy ikreket vár. Ilyen létezik?
2018. júl. 20. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a babát nem is látja esetleg a doki (amit kétlek egyébként), a szívhangot hallani kell neked is, neki is.
2018. júl. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm mono-mono ikreit már az elsőn látták, az 5. héten volt
2018. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön az első UH-n, a 6. héten

Én személy szerint nehezen hiszem, hogy a 18. hétig senkinek sem tűnik fel, mert ha szorosan egymás mögötti is lennének, akkor is még a szívüknek is teljesen egyszerre kellene dobbanjon.

2018. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4. és 5. héten egy petezsákot láttak, 6. héten már mindhármat. Rengeteg uh-m volt (problémák miatt), még nekem is mindig egyértelmű volt, hogy 3 baba van. Nem hiszem el, hogy 18. hétig ne vegyék észre uh-n. Milyen genetikai uh-ja volt akkor a 12. héten? Vak orvos csinálta?
2018. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ossze vissza beszel
2018. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor lehet, hogy csak nem akarta addig elmondani. Nekem sem stimmelt a dolog.

2018. júl. 21. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
korábban látják 2-3 petezsák meg szinghang van a hasban ikreknél
2018. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!