Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit mondtatok a nőgyógyászn...

Ti mit mondtatok a nőgyógyásznak mikor kiderült hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, de nem rég lett pozitív tesztem és valahogy nem tudom elképzelni a szituációt hogy mit mond ilyenkor egy terhes nő amikor megkérdezi az orvosa miért jött. Egyáltalán milyen vizsgálatok vannak első alkalommal?

2018. jan. 3. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Kérdés örülsz-e neki vagy csak úgy maradtál...;)
2018. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Pozitívat teszteltem.


Amúgy ezt egy felnőtt komolyan nem tudja kezelni? Nem értelek........

2018. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Pozitív tesztem van, utolsó menses szerint ... hetes vagyok. A többit tudni fogja innentől.
2018. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mondtam neki, hogy 9 nappal ezelőtt pozitív lett a tesztem és tudom korai a vizsgálat, de 4 évet vártunk rá és kíváncsi vagyok jó helyen ágyazódott-e be.

Csinált egy tapintátos vizsgàlatot, ahol kézzel megállapította a méh nagyságát, utána pedig hüvelyi ultrahang. Rögtön látszott a petezsák, ami megfelelt az utolsó mensi szerinti méretnek.

Megbeszéltük a következő vizsgálat időpontját.

2018. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

-Jó napot kívánok, mi járatban?

-Jó napot kívánok, van egy pozitív terhes tesztem, és ezzel kapcsolatban kértem az időpontot.

Utána ment minden, mint a karikacsapás.

2018. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Terhességmegállapításra jöttem, mert pozitívat teszteltem. Megkérdezte, örülünk-e (magyarul megtartjuk-e). Megkérdezi mikor menstruáltál utoljára, meg néhâny alap infót, majd megvizsgál.
2018. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

X napja késik, pozitív a teszt.

Nem olyan bonyolult.

2018. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én :

Eredetileg csak az aktuális rákdzűrésre szerettem volna jelentkezni, de pozitív lett a terhességi teszt....

Aztán már a kérdésekre válaszoltam

2018. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Jah nekem

Rákszűrés,

Alul egyéb ellenőrzés

Mellvizagálat,


Hüvelyi UH


8.

2018. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mire eljutottam az időpontra màr sürgősségin megàllapítottàk a terhességet, vérzés miatt rohantam oda.

A kontrollra az eredeti időpontra a sajàt orvosomhoz mentem.

Elmondtam, hogy eredetileg terhesség megàllapítàsa miatt kértem ki az időpontot, de időközben megàllapítottàk a terhességet, de szeretném, ha a tovàbbiakban ő követné a pici fejlődését.

2018. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!