Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell használni az...

Meddig kell használni az Utrogestan hüvelykúpot? Árthat a babának?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, tegnap barnás folyásom volt, a doki megnézte uh-n, minden rendben a babával. nekem felírt utrogestan hüvelykúpot

ma már semmi baj nincs.használt valaki ilyet?meddig kell használni?nem árt a babának ugye?


2007. dec. 1. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A panasz elmúltáig használd, ha az orvos nem mondott mást. Ha ártana, gondolod, felírta volna? Pont a baba érdekében tette, mert egy fertőzés rosszabb lenne neki. A folyás természetes dolog, ha legközelebb van és nem kapsz rá semmit, az azért van. Vigyázz magatokra!
2007. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az Utrogestant nem fertőzésre írják, én is szedtem a hatodik héttől ugyanilyen probléma miatt, 12,v a16 hétig szokták szedni, ez egy progeszteron, sárgatest hormon tartalmú gyógyszer, nagyon hasznos segítia a beágyazódást. üdv: egy 18 hetes kisanyu
2007. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom azn előttem szólóhoz. Én is kb. a 7. héten kaptam, a 12. hétig használtam, bár nekem is megszűnt másnapra a folyásom. A betegtájékoztatón az van, hogy a 12. hétig szabad használni, de a dokim mondta, hogy sok esetben a 16. hétig is alkalmazák és nincs belőle gond. Üdv:19 hetes kismama
2007. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a 15 hetben vagyok. Nekem a doki azt mondta, hogy meg egy honapig szedjem!
2008. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!