Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+6 hetes kismama vagyok, és...

15+6 hetes kismama vagyok, és ma olyan 3 óra óta szúr, fáj a hasam, a köldököm felett és mellette! Mi lehet az oka? Lehet valami baj? Hívjak orvost, vagy ez normális? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Te minden nap hívod a mentőket?? 😮Elhiszem, hogy már unják. Te figyu, mi nem tudunk viszonyítani, hogy neked mi a kis és mi a nagy fájdalom. De ha tippelnem kéne, ez semmi komoly,mert akkor értelemszerűen nem ide írogatnál!
2018. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség elején nekem is volt "menstruáció szerű" fájdalmam, így aggodalmamban én is hívtam a dokit. Sőt olyan is volt, hogy minden lépésnél a medencémbe nyilallt egy szúrás...Doki szerint egy kis fájdalom normális mivel nyúlnak a méhszalagok, tágul a medence stb...meg amúgy is van olyan, hogy terhességen kívüli ok a fájdalomra. (pl egy gyomorrontás)


Ha nem vérzel, nem görcsölsz/szédülsz én nem hívnék mentőt. (attól mert terhes valaki nem lesz minden fájdalma életet veszélyeztető "krízishelyzet" Terhesség alatt van, hogy az embernek fáj ez az, ha minden ilyenért mentőt hívna mindenki az lenne a baj.) Ha nagyon aggódsz vagy olyan állapotba, hogy bemész az ügyeletre, de első körben én felhívnám a nőgyógyászom.

2018. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Te hívtad a mentőket kedden mert megfáztál és szédültél? :O
2018. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A mehed per pill koldokod alatt van vagy negy ujnyival

Igy fajdalom felul nem terhesseg okozza

A masallapot miatt lesznek fajdalmak szurkalasok ez az amaz

Mentot nem kell hivni

Olvasd a netet mi a normalis

Terhesseg termeszetes alkapot de masallapot ez mind hozza tartozik

Baba

2018. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!