Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számít valamit a terhességem...

Számít valamit a terhességem alatt, hogy volt már egy missed ab-m, ami sem a kiskönyvemben sem sehol nem szerepel?

Figyelt kérdés
Kérdezte az orvos az elején,mondtam is,hogy volt egy missed. Azt mondta,az nem számít. Azóta bárhol kérdik,azt mondom,hogy ez az első terhességem. De akkor kaptam pl anti D-t,vagy az sem lényeges?
2018. júl. 22. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szólj egy másik orvosnak vagy a védőnőnek (nekem ő írta be a kiskönyvbe), hogy tudjonak róla/ írják be. A későbbiekben lehet, hogy fontos lesz.

Nálam egy picit óvatosabb így a doki, hogy tudja egy magzat már elhalt.

Hanyadik hétben vagy?

2018. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen fontos. Én dokit cserélnék. Ugyanis az rh összeférhetetlenség kockázata nő minden egyes terhességgel.

Másodszor a missed ab vagy ab során végzett tágítás gyengítheti a méhszájat ami vetélést, koraszülést okozhat.

2018. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen fontos. Nekem 9 éve volt, mégis szerepel a papirjaimon. Pedig azóta már kettőt szültem, most lesz a harmadik.
2018. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is beírták, 4 éve volt, azóta született egy egészséges lányom, de így is szerepel. Mondjuk rh probléma nálam nincs, mert pozitívos vagyok.
2018. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hogy a bánatban ne lenne fontos? akkor minek kérdeznék?

a kókler dokit cseréld le!

2018. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szamit, az az orvos aki azt mondja hogy nem azt gyorsan le kell cserelni.
2018. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 hetes vagyok,az elején sokat véreztem meg görcsöltem,de azzal sem nagyon foglalkoztak. Egyébként a védőnőnek mondtam,mikor kitöltötte a kiskönyvet,hogy a doki szerint az nem számít,így nem írta bele. Akkor 9hetesen derült ki,hogy már a 6.hét óta nem fejlődött.
2018. júl. 23. 09:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Műtéttel kellett befejezni vagy magától kiürült?

Ha nem volt műtéted, lehet, hogy orvosilag tényleg nem számít.

Ha viszont volt, az igen, és a védőnődnek is be kell írni a kiskönyvedbe.

2018. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt műtét.
2018. júl. 23. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mindenképp írasd be (és ha lehet, válts dokit). Pont az első 12 hétben kellett volna, hogy jobban figyeljenek rád a vetélés miatt... így, hogy még véreztél is, el se tudom képzelni hogy mondhatta a doki, hogy nem fontos.

Szerintem szülésnél is fontos lesz az antitestek miatt. Ragaszkodj hozzá, hogy feltüntessék vagy bárhova mész (új orvos, kórház), hangoztasd, hogy neked már volt missed ab-od.

2018. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!