Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már terhességem elött, Baj...

Már terhességem elött, Baj volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 hónapja viszket a mellem egy folton a bimbom körül de nem az egész.

(nem mindig viszket néha de inkább este) annyira szokott viszketni hogy rendesen csipkedni kell a kezemmel mert nagyon jól esik annyira viszket, hámlik, elvan színeződve ott,(sötét barnás szinű) és kissebb csomók is vannak a mellemben.

Kentem már mindenel kamilla stb 2 orvoshoz voltam az egyik nem tudót mit mondani a másik pedig azt mondta hogy talán kíván száradva, de én ezt nem hiszem el, mert minden krémmel kentem már és semmi csak rosszabb


2018. máj. 11. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
terhesség velejárója...
2018. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy normalis orvost kellene keresni, főleg a csomók miatt.
2018. máj. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Néha velem is előfordult, de sosem jöttem rá, mi okozza ezt az őrült viszketést. Nekem terhesen nem volt, meg tulajdonképpen màr évek óta nem, inkább a tini éveimben, de nem gondolom, hogy a mellnövekedéssel lenne összefüggésben, magamnál inkább allergiára gyanakodtam, talán nem lehet neked is mondjuk mosószerre? A csomók viszont ijesztően hangzanak. Tényleg biztosabb lenne egy normális dokit keresned...
2018. máj. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mammográfiával meg kell nézni!!!! Ha előtte is gond volt akkor ott van valami.
2018. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Terhességem előtt is voltak ilyen problémáim.
2018. máj. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!