Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az, hogy “menzesz szerű...

Mi az, hogy “menzesz szerű fájdalom”? Ez jósló vagy más?

Figyelt kérdés

Légyszi ne utáljatok de nekem soha nem fájt a menstruáció, ezért amikor azt olvasom, hogy a jósló fáját ahhoz hasonlít, semennyire nem vagyok kint a vízből.


31 hetes vagyok és néha a köldököm körüli terület fájdogál, néha a fájás lehúzódik egészen a szemérem dombig. Én inkább érzem olyannak mint amikor hasmars készül, de nem erről van szó.


Ez jósló fájás lehet?


2018. júl. 23. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem én voltam, bocsi akkor. Enyhe görcsölés nekem az alhasamban. De van akinek sima keményedés, mintha megfeszülne az egész has és kemény. Lényegtelen amúgy, szerintem sokan máshogy írnák le az érzést. A tied is lehet az, viszont a jóslófájás nem 1-1 ilyen, hanem rendszertelen időnként ismétlődő. De ennek sincs jelentősége, van aki egy szem jósló nélkül simán megszül, más hónapokig szenved vele..
2018. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!