Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerűen a gyomorszájban...

Egyszerűen a gyomorszájban van fent az egész gyomrom, a mellem alatt közvetlen ez normális és nagyon ég a gyomrom. Mit tegyek olyan kellemetlen ez az érzés?

Figyelt kérdés
mit tegyek? 25-hetes ilyenkor hol helyezkedik el a baba? köldök magasság??????ja az én babám kukis és naponta mozog de nagyon kevesset.van mikor csak azért kell fel,hogy helyezkedjen utánna napokig semmi.finoman érzem a mozgását de valahogy lent jobban érzem azt,hogy egy nagy dobbanás és egyböl pisilni kell
2009. febr. 24. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért érzed, hogy pisilni kell, mert akkor pont úgy helyezkedik, hogy nyomja a hólyagod. Ez biztos nagyon kényelmes neki, de neked sajna nem az.... A gyomorégésre csak tippelni tudok. Nekem az anyukám mesélte, hogy amikor velem terhes volt a 23.héttől kezdve úgy égett a gyomra mint az állat. Később kiderült azért mert baromi hosszú hajjal születtem. Lehet, hogy neked is hajas babád lesz és azért ég a gyomrod. De ez csak 1 tipp. Úgy igazából nem tudom mi okozhatja. De az biztos, hogy használ ha többször eszel egy nap keveset és valami olyasmit aki felszívja a savat. Lehetséges hogy sok lenne a savad?... Próbálj kekszet vagy valami ilyesmit eszegetni, hátha attól jobb lesz. Ha nincs változás kérdezz rá a dokidnál, hátha van valami jó ötlete ez ellen.

2009. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké köszöke szia Zsuzsa
2009. febr. 24. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem válaszolóhoz.Én amikor az első lányommal terhes voltam,így a 23-25.hét tájékán nekem is rettenetesen elkezdett égni a gyomrom és lásd,hatalmas hajjal születet a kis huncut.Most 25 hetes vagyok, a második lányomat várom és úgy 1-2 hete szintén elkezdett égni a gyomrom,de azt vettem észre,hogy nem mindig csak bizonyos ételeknél/pl.ubisali/,de ez mindenkinél más és más,figyeled meg a dolgot.Tehát,ha állandóan ég a gyomrod,akkor valószínűleg a babucid haja,viszont,ha csak bizonyos időközönként,akkor lehet valami étel a hibás.
2009. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Higgyétek el semmi összefüggés a baba haja és a gyomorégés között.

Nekem végig égett a gyomrom, és mindkét bébim csupasz buksival született.

2009. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lehet,hogy azért ég a gyomrom mert ma 10-óra felé megettem majdnem egy pár paraszt kolbászt és egy nagy szelet corás vöröshagymás kenyeret.de olyan jol esett.
2009. febr. 24. 14:51
 6/10 A kérdező kommentje:
ténleg hadd kérdezzem már meg,hogy milyen az az érzés mikor csuklik a baba??????????????????????????ez fontos lenne
2009. febr. 24. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Azért ég a gyomrod, mert már "kitúrták a helyéről" és feljebb került a nyelőcső közelébe. Sokkal kevesebb ételtől jóllaksz, illetve kitágul a gyomorszáj és a sav könnyebben vissza is tud köszönni. Nálam is ez van, 27 hetes vagyok. Próbálj többször keveset enni és kerüld a savat kiváltó ételeket, vagy ha nagyon sok, szedj Rennie-t. Lefekvés előtt 2 órával már ne egyél, mert vízszintes helyzetben könnyebben visszajön a sav és nagyon kellemetlen tud lenni...

A csuklás olyan, mintha belülről ütemesen kopogtatna a babád. Nekem vmelyik reggel ez volt az ébresztés és sokáig (vagy 10 percig) eltartott.

Nem faros a kisfiad? Mert az enyém az (igaz, ő lány), és ettől szenvedek, hogy ül és így lefelé rúg, rendszeresen célozva a hugyhólyagomat és méhszájamat.

Minden jót!

2009. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyomorégésre egy pohár hideg tej volt a gyógyír. Én ezt tudom csak tanácsolni próbáld ki ha szereted a tejet, lehet bejon neked is. Boldog babavárást. Ja, ha csuklik az nagyon aranyos mert ugyanolyan mint mikor Te csuklasz csak ott lent a pocidba csak azt nem tudod elintézni hogy egy podár víztol abbamaradjon. :o)
2009. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tudom az UH-vizszintesen feküdt.az az igaszság,hogy ehez nem értek
2009. febr. 24. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a terhességi reflux.Szedjél Rennie-t!
2009. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!