Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerű görcsök 31 hetesen...

Mensi szerű görcsök 31 hetesen mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Nem mindennap van és eltart pár percig.mitől lehet?
2018. júl. 24. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ööö...pl.31 hetes terhességtől netán?
2018. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát bocsánat hogy nincs tapasztalatom és félek hogy valami baj van!!!
2018. júl. 24. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mond?
2018. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott csak annyit hogy szedjek több magnéziumot
2018. júl. 24. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet keményedés és/vagy jósló. Nekem azt mondta az orvos, hogy nagyjából az a különbség, hogy a jósló kellemetlen, akár fájdalmas is lehet, a keményedés pedig nem. Mennyi magnéziumot szedsz és milyen fajtát?
2018. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magne b6ot szedek.napi kettőt.egyet szedtem de miután szóltam a görcsökről azt mondta hogy napi kettő darabot szedjek.ami amúgy szerintem kevés.eléggé fáj amikor ezeket a görcsöket érzem!
2018. júl. 24. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Állítólag - személyes tapasztalatom nincsen vele - nem jó ez a fajta magnézium és keveset is szedsz belőle. Magnerot, amire sokan - köztük én is - esküsznek és úgy, hogy semmi panaszom 3-4-et szedek orvosi javaslatra, elosztva a nap folyamán, 29 hetes vagyok. Lassan fel fogja emelni 4-5 darabra.
2018. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én dokim eleve az első perctől napi 3x2 magne b6-ot javasolt,aztán váltogattuk hogy melyik lesz az ideális,volt napi 3 magnerot és most kb 2 hónapja napi 2 magnosolv (ezt szeretem a legjobban)


Nos,kérdésedre a válaszom-tapasztalatom

Nekem a 30. héten jelentkezett mensi szerű görcs,szintén pár perc aztán semmi és újra,próbáltam nem törődni vele de első baba,én is szét paráztam magam hogy ez tuti nem nornális... aznap éjszaka végig jöttek ezek a pár perces majd folyamatos görcsök,úgyhogy keltettem férjem hogy na mengyünk be az ügyeletre. (Magánkórházba járok,ezért mertem elindulni az éjszaka közepén is mert tudtam hogy azonnal megnéznek)

Azonnal ultrahang,minden rendben volt.

Ezt követően ctg (azt nézik van e méh összehúzódás,bocsi lehet te tudod mi a ctg,de nekem akkor 30 hetesen fogalmam sem volt :D ) ott is mindent rendben találtak.

A biztonság kedvéért kaptam magnéziumot infúzióba,hogy megszűnjenek a görcsök - amik megis szüntek..

Tényleg semmi problémát nem találtak,3 orvos is mondta hogy ez 30 hetesen akármilyen furán hangzik, de normális.

Persze jó hogy bementem mert jobb félni mint megijedni és első terhesen franc tudja mi számít bajnak és mi normális, de én akkor ott nagyon megijedtem tutira vettem hogy koraszülni fogok vagy valami 😒

Úgyhogy ne aggódj kérdező,nincs semmi baj! De ha megnyugtat menj és mondd el orvosnak,kukkantson rád, pszichésen lehet jobban megnyugtat h orvos mondja nincs baj. Lekopogom azóta semmi görcs.

33 hkm

2018. júl. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*menjünk
2018. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!