Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tesztelhetek?

Szerintetek tesztelhetek?

Figyelt kérdés
33-40 naposak a ciklusaim ! Mindig valtozo . 22, 26, 27 napon is egyutt voltunk. valahova ide szamolom a peteeresemet mivel nekem hosszabb a ciklusom . Ma vagyok a 39 napba .egy hete bedagadtak es nagyon fajnak a mellemim . Bar ez mensi elott is igy szokott lenni .Tesztelhetek szerintetek mar ?

2018. júl. 25. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Megtermékenyülés után minden nappal egyre magasabb a HCG szint a testben.

Szerintem már tesztelhetsz, de ha negatív, erősítsd meg egy 3-4 nappal későbbi teszttel.

2018. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első, ne vezesd meg a kérdzőt.

A HCG a beágyaződáskor kezd termelődni, az pedig a megtermékenyülés után 7-10 nappal történik meg nagyjából.


Tehát az aktustól számított 14. Napon már nagy eséllyel kimutathatő teszttel.

( van akinek hamarabb is..de nem az az alap)


Tankönyv alapú ciklus esetén ez a 14. Nap a nem várt menstruáció napja...


Szerintem tesztelhetsz, de ha negatív, akkor amíg nem jön meg 2 naponta ismételj..


Drukk

2018. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Full negativ :(
2018. júl. 25. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nem volt tesztelni. Még nem is késik. Honnan tudod, hogy késni fog és nem jön meg? Ha 40 naposak a ciklusaid, akkor is késhet akár 1-2 napot és utána jön meg esetleg, én azt tanácsolom, ha nem jön meg, akkor inkább egy 3-4 nap múlva tesztelj.
2018. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
++++++ :)))))
2018. júl. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!