Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is nehezen viselitek a...

Ti is nehezen viselitek a terhességet? 17 hkm

Figyelt kérdés
Az első hetekben görcsölés,vétezgetés. Később álomkór, farkasétvágy, gyomorsav. Közben végig fejfájás, hasfájás, szédülés, magasvérnyomás és mostanában még ezekhez állandó hányinger. Ja és valamiért állandóan ingerült vagyok, és valahogy már az agyam sem olyan mint régen, nem tudok normálisan gondolkozni.
2018. júl. 27. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 18+2-ben járok, szerencsére nem olyan vészes. Ha van tünetem, bár szenvedek, de pozitívan fogom fel.

Ugyanezek jelentkeztek nálam is, bár nekem a vérnyomásom az alacsony, és a hangulatom az viszonylag jó.

Nem lehet, hogy a mostani meleg jobban megvisel? Dolgozol? Próbálj meg pihenni :-)

2018. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,már nem dolgozok,veszélyeztetett terhes vagyok és gyárban 3műszakban egyébként sem lehetett volna dolgozni így. Sokat pihenek,talán túl sokat is,de egyszerűen nincs erőm még felkelni sem.
2018. júl. 27. 11:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nincs es nem is volt. Mintha terhes se lennek. Halistennek elozo ketto is ilyen volt. A lanyomnal volt csak eros gyomorsav az elso 3 hoanpban.

Sajnalom! Es kitartas!

2018. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lassan 16 hetes vagyok. Nehezebb ez a terhessrgem mint az első volt. Émelygek, alig eszem étvágytalanságom van. Folyton aludnék nappal, éjjel meg vergődök. Sajnos táppénzen vagyok. Nehezen viselem a meleget, megjegyzem: nem terhesen se szerettem soha a nyarat. Alig kapok levegőt a mindennapos fülledtségtől. Már vágom vissza a centit, miikor végre nem leaz már nyár. De amúgy élvezem, mert érzem mozgolódni egyre többet 😊
2018. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére ugyanúgy nincs semmi tünetem, mint az elsővel. A meleget utálom, alug várom, hogy október-november legyen, de amúgy nagyon jól vagyok. 😊
2018. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eddig eléggé.


Eleinte hasszúrka, álomkór. Brutál mellfájdalom. Ezek elmúltak.


Most sokat hányok, hányingerem van.

Nem bírom a szagokat, a fogkefét, a wc-re járástól is rosszul vagyok, mindentől öklendezek. (kuka, szemetek, ápolatlan emberek, hűtő, nyers hús, ételhordók)


Fáj a gyomorszám, ha nem eszek azért, ha eszek azért.


És 2x volt brutál migrénem epét hányással.


Eddig ennyi.


11 hét

2018. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Relatív jól viselem. Ami van az a fáradékonyság, türelmetlenség, cicik fájnak, egész nap olyan tesze-toszának érzem magam. Csak feküdnék, semmit nem csinálnék szivem szerint de a 2 örökmozgó sajtkukacim mellett ez lehetetlen.
2018. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zoequeen ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok és az eleje borzaszto volt.... semmit nem birtam enni csak gyümölcsöt. 24h ba rosszul voltam... allandoan aludtam volna... mostmar piccit jobb de a szagokra meg mindig hanynom kell és az igenytelen emberek miatt is egesznap rosszul leszek ... és mivel pékségbe dolgozom bejön 1-2 nem appolt ember 😩 meg ingerlékeny vagyok nagyon 😁
2018. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kisebb megszèdülèsek, borzalmas mellfájdalmon túl vagyok úgy nèz ki. Az állandó èhsèg maradt meg időnkènt hányingerrel (de kopp-kopp mèg nem hánytam) ès az èjszakai orrdugulás.


11h.

2018. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden hetre volt egy ujabb nyavaja,az eleje pedig maga volt a ,,terhessegi tunetek enciklopediaja" :D 32 hetnel jarok,lassan vege...de ami nyug volt mindegyiken atestem. Sajnos nem mindenki viseli jol,de ez van :)
2018. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!