Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fèlelem. Mi lesz mèg a vègèig?

Fèlelem. Mi lesz mèg a vègèig?

Figyelt kérdés
Már 11 hetesen antibiotikumot kell szednem a vizeletemre :( Szerencsètlennek èrzem magam :(
2018. júl. 27. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt után 6 napig véreztem, de mivel nem látszott még semmi az UH-n nem kaptam rá gyógyszert, mert ha esetleg méhenkívüli lett volna és a gyógyszer segít a terhesség megtartásában nagy baj lehetett volna. Aztán elmúlt a vérzés és fellélegeztem. Majd a 12-14 hetes UH-n a kombinált teszt eredmény nem lett rózsás, 14 napot vártunk a Nifty teszt eredményére, ami szerencsére negatív lett és fellélegeztem. 14 hetesen elkezdett ömleni belölem a vér, rohanás a kórházba, lepényleválás történt, kicsi, de akkor is. Még aznap elmúlt a vérzés, 1 hetet kellett feküdnöm, 1 hét múlva kontroll UH, ahol minden rendben volt, fellélegeztem. A tökéletes kontroll UH másnapján ismét vérezni kezdtem, újra be az ügyeletre, kiderült, hogy van egy hematómám, 2 hét fekvés. 2 hét után újabb UH, ahol megnyugtattak, hogy minden rendben van, mindezt egy 1,5 éves mellett csináltuk végig. Azóta eltelt 13 hét és 30 hetes kismama vagyok, azóta minden rendben van (óriási lekopogás!!!:)). Imádom minden percét a terhességnek mindennek ellenére. Ne félj, élvezd, minden rendben lesz!
2018. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esik hogy ennyire biztattok. Köszönöm!
2018. júl. 28. 06:58
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz antibiotikumtól a babának; viszont egy fertőzéstől igen.

Én 8 hetesen kaptam először. Aztán 12 hetesen, majd 15 hetesen. 18 hetesen meg kellett műteni; altattak, babával a hasamban. Utána megelőzésképp 1 hétig infúzióban kaptam az antibiotikumot. Szülés alatt úgyszintén...

Egészséges kislányom született.

2018. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szedem szorgalmasan, a dokimban bízok nagyon így gond sem lehet :) ölelèsem nektek hogy így biztattok :)
2018. júl. 28. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!