Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen hol érzed a magzatm...

34 hetesen hol érzed a magzatmozgàst? (Akinek be van fordulva) Illetve, akinek nem fordult be, annak mikor fordult, ha fordult egyáltalán? Hol érezted a mozgást? Szivhangja hol volt?

Figyelt kérdés
Köszönöm. Aggodók nagyon, a legutóbbi ultrahangon hátántfekvéses volt.

2018. júl. 28. 09:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
36+4 vagyok most...
2018. aug. 15. 06:48
 12/20 anonim ***** válasza:

Épp ez az. Még nincs itt az idő.

Mivel indokolnak egy lehetséges indítást??

2018. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A magzati sorvadásos diagnózis, ha jól értem.
2018. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
34 hetesen 2100g volt... És szerintük ez kicsi... ( Ha utánna olvasol rá jössz hogy ez normális súly egy ilyen idős magzatnak. ) Szerintük már 2500-2700 nak kéne lennie... Nem veszik figyelembe hogy mi is picik vagyunk. Én normális esetben 45 kiló vagyok, párom 50 kiló. Ha bele gebednek se fogok 4 kilós babát szülni!! Az utolsó hónapban hiznak a legtöbbet a babák, legjobb tudásom szerint. A vizsgálatok mind jók. A baba aktív nagyon. Szerintem nem szabadna rá húzni semmit, h sorvadt meg beteg, mikor semmi baja nincs azt leszámítva h szerintük kevés a súlya. Én 2200g al születtem, a párom 2500g volt. A lányunk 2700g született. Szerintem mi genetikailag vagyunk ilyen kicsik. A párom okos intelligens férfi! Gyerekként matematikai versenyeket nyert...pedig ha ő most születne tuti nyamvadtnak mondanák... rólam ne is beszéljünk ( bár az én anyukám beteg volt mikor terhes volt velem. Isten nyugasztalja szegény meg is halt mire 1-2 éves lettem!)
2018. aug. 15. 20:10
 15/20 A kérdező kommentje:

12 es...

Amikor szóba jött az indítás... megkérdeztük h miért kell?! - erre azt mondta a dokinő idézem " Ha nem hízik, nincs értelme bent tartani, nem támogatja a magzatot hogy bent van, akár lehet kint is!" - Én erre majdnem dobtam egy hátast.

Lehet hogy nem hízik meg 3 kilosra, de nem csak a hízás van... Ilyenkor még fejlődik a tüdő, és a szervek, az agy. Szerintem, de javítsa ki vki ha tévedek, minden óra számít amit bent tölt. Komoly veszély esetén nem indítanak, hanem rögtön császár... De semmi orvosi ok...a hízáson kívül ami indokolná azt hogy hamarabb ki kéne venni! De szerencsére én dönthetek h engedem vagy elutasítom! Még lesz egy ultrahang...azon látni fogom mennyit hízott...

2018. aug. 15. 20:21
 16/20 anonim ***** válasza:

Épp hogy nem látszik az olyan pontosan. Egyik gyetekemnél több mint fél kilót tévedtek.

Szülésznőm szerint akadt már egy kilós becslési tévedés is...

Én biztos kérnék másodvéleményt valahol, elmennék magán uh-ra vagy bármi, de nem engedném az indítást 36 sem a 37. héten csak úgy. 😞

2018. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Többek között ezt is mondtam a dokinak h ezek csak becslések ... Egyenlőre 21.-megyek ultrahangra megint, addigra már 37+ lesz..mindig más csinálja az uh-kat... Legutóbbi méhlepény vizsgálatot 2 különböző orvos csinálta egymástól függetlenül. Egymás után, és egyik se talált rendellenességeket.
2018. aug. 16. 23:59
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad!

A babának az a jó, ha addig bent marad, amíg szetetne.

2018. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jaja. Majd megírom h mi volt 21.-en... :-)
2018. aug. 18. 08:20
 20/20 A kérdező kommentje:

2650 g a baba, azt mondják kicsi, és 38+0 meg kéne inditani. 600 g nagyobb a súlya mint 35 hetesen volt.

Amúgy minden megint rendben volt flowmetria placenta, magzatviz. A növekedési táblázaton 25-50 per centile on van ( normális ) mégis azt erőlteti h indítsunk.

Nem engedtem. Úgyhogy megint visszaküldött uh ra...

2018. aug. 21. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!