Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyajegy váladékozik, mi...

Anyajegy váladékozik, mi lehet? Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, van egy anyajegyem pár centivel a jobb mellem alatt. Nyomásra fehér, tejszerű valami jött belőle (most fürdés után) :S

Olvasgattam, megijedtem, nem tudom, mennyire komoly dolog lehet.

Tapasztalt közületek ilyet valaki? Kedden megyek terhesgondozásra, ott szólnom kéne róla?

2 hetem sincs kb a szülésig, nem tudom, bőrgyógyászatra eljutok-e ennyi idő alatt, de most bennem van a félelem :S



2018. júl. 29. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Be van gyulladva? Vagy esetleg nem lehet - ha a mellbimbó alatt van, nem a mell alatt, ahogy írod - hogy tejcsatorna kijárata? Nekem az utolsó hetekben időnként egy-egy csepp tej kijött.
2018. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs begyulladva, de nem a mellbimbónál van, hanem mell alatt a bordámnál, és ott van kb 16 éve, ez a 3.terhességem, de eddig egyiknél se tapasztaltam ezt.
2018. júl. 29. 19:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább időpontot kérjél, hanem magánba mész. (Oda biztos adnak 2 héten belül, legalábbis nálunk Győrben akár másnap mehetnék.) Aztán majd elmész szülés után, de szerintem jobb lenne megnézetni, a váladékozás nem jó jel.
2018. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Holnap betelefonálok a körzeti bőrgyógyászatra.

Csak azért ijedtem meg leginkább, mert olvastam, hogy pl a melanoma a babát is megbetegítheti :S

2018. júl. 29. 20:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék,hogy az 3. mellbimbó! Olvass utána! Persze menj dokihoz,de tuti,hogy az! Onnan is jönni fog a tej valószínűleg.
2018. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ugyanaz jutott eszembe, mint az 5. válaszolonak... nem lehethogy szám feletti mellbimbó? Igaz az születéskor is ott kellet hogy legyen.

Viszont amelanoma miatt váladékozó anyajegyből nem fehér valami jön, az inkább kifekélyesedik.

2018. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Őszintén, én is gondoltam rá, és olvastam is róla, mert tényleg olyan jött belőle, mint a mellemből, de méretre meg kb 3 mm az egész... Ilyen lehet?
2018. júl. 29. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

En is azt akartam irni, hogy ez 3. mellbimbo, mert az szokott igy viselkedni, konkretan elotej jon belole.

Sokan hiszik anyajegynek, vagy szemolcsnek, mert ugy nez ki. Altalaban cici alatt van valahol, de honalj kornyeken is gyakori.

Egyaltalan nem ritka jelenseg.


Viszont azt irod, hogy 16 eve van ott. Akkor ez nem lehet az, mert ha az lenne, akkor ott lenne szuletesedtol kezdve.

2018. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, attol h pici meg lehet az, hiszen ez nem rendes mellbimbo, nem fejlodik ki.

Nyugi, valoszinuleg az, de azert mutasd meg dokinak, hogy megnyigtasson.

2018. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Borgyogyaszaton dolgozom, valoszinu extra mellbimbo.
2018. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!