Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyajegy váladékozik, mi...

Anyajegy váladékozik, mi lehet? Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, van egy anyajegyem pár centivel a jobb mellem alatt. Nyomásra fehér, tejszerű valami jött belőle (most fürdés után) :S

Olvasgattam, megijedtem, nem tudom, mennyire komoly dolog lehet.

Tapasztalt közületek ilyet valaki? Kedden megyek terhesgondozásra, ott szólnom kéne róla?

2 hetem sincs kb a szülésig, nem tudom, bőrgyógyászatra eljutok-e ennyi idő alatt, de most bennem van a félelem :S



2018. júl. 29. 19:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
15 éve biztosan ott van egyébként.
2018. júl. 29. 21:22
 12/16 A kérdező kommentje:
Illetve én akkor vettem észre...
2018. júl. 29. 21:23
 13/16 anonim ***** válasza:
A járulékos emlőbimbók leggyakrabban a "tejléc" mentén vannak, azaz mellbimbokat a köldökkel összekötő V alakban találhatók.
2018. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Végülis ezen a területen van.
2018. júl. 29. 21:26
 15/16 A kérdező kommentje:
A doki, akihez járok, megnézte, ő is azt mondta, szinte biztos, hogy mellbimbó, de hétfőre tudtam szerezni időpontot a bőrgyógyászatra, így ott is megnézik.
2018. júl. 31. 15:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyugalom,biztos,hogy mellbimbó lesz. Nekem meg a jobb hónaljamban van tejmirigy. Mikor szoptattam,éreztem,hogy onnan is húz a tej a mellemhez. Kívülről olyan,mintha mindig nagy lenne a nyirokcsomó.
2018. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!