Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lesz a második napom hogy...

Ez lesz a második napom hogy egyáltalán nem alszok semmit! Mennyi nap után lesz veszélyes ha nem alszok?

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok.

Párom szó nélkül elhagyott.

Tegnap se aludtam semmit!

Egész éjjel fent voltam sírtam!

Ma se fogok szerintem aludni!

Mit csináljak?


2018. aug. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Igyál alkohol mentes sört, a komló segít elaludni. Vagy citromfű teát. Hívj át valakit, aki pár napot nálad tud aludni. Kibeszéled, kisírod magad. Utána könnyebb lesz.
2018. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Sajnálom ami veled történt!DE:ha meg lesz a babád bizony sűrűn lesz hogy nem fogsz napokig aludni!!!én 32 hetes terhes vagyok én sem alszom napok óta.meleg van,sokat mozog éjjel,állandóan jár sz agyam
2018. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
El fogsz aludni, nem lesz semmi gond.
2018. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Te is tudod, hogy nem jó sem neked sem a babànak Mégsem tudod irànyítsni, mert ilyen idegàllapotban vagy. Vegyél egy mély levegőt ràgd át a lehetőségeid. Miért történt ez tudnál e rajta vàltoztatni te hibàztàl e ha igen helyr tudod e hozni. Kérj segítségt... Szülőtől, baràttól, kėrj tanàcsot beszéld ki magad, sírd ki magad és utána próbàlj meg tényleg pihenni. Muszáj... Kitartàs
2018. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
El fogsz aludni ha akarod, ha nem. Nyugi.
2018. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok,ugyan az a cipo. Evek utan,tervezett gyerekkel itt maradtam egyedul. Hanytam is ugy kivoltam azota sem alszom tul jol de probalok. Nezz filmet(nem nem a romantikus siros fajtat) es igyal sok folyadekot,alkoholmentes sor is segithet. De fel a fejjel a pici most fontosabb es ezzel neki is artasz. Tudom nem konnyu,nekem sem az es neha ram jon meg mindig a sirhatnek de mennunk kell tovabb. Kitartas 😒💖
2018. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!