Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Először hátsó fali, majd...

Először hátsó fali, majd mellső fali?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen, hogy hirtelen "átvándorolt" (ami ugye nem igaz) a lepény helyzete? :D Vagy ennyire benézte volna az első vagy második doki? Mindkét különböző helyen látták, különböző orvossal (12. heti genetikai uh a klinikán, SZTK terhesgondozás)

2018. aug. 2. 21:04
 1/8 A kérdező kommentje:
12. illetve 15. héten történt a vizsgálat.
2018. aug. 2. 21:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik benezte.

Vandorol a terhesseg alatt valamennyit, jellemzoen feljebb kerul, ahogy no a meh, ez normalis.

De nem ennyir, tehat egyik oldalrol nem ugrik at a masikra, foleg nem harom het alatt es ennyi idos terhessegnel alapban nincs olyan nagy utemu novekedes, hogy ennyire valtoztassa miatta a placenta a helyzetet.

2018. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem. Tévedés volt a második. (hátsó volt mindig kivéve a 16.héten)
2018. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát nagyon kíváncsi leszek legközelebb mit mondanak, aztán kiderül hogy ki tévedett. :D

Igazából mindegy hol van, de azért kicsit vicces volt amikor meghallottam, hogy mellsőn van a baba.

2018. aug. 2. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is össze-vissza írogatták mindkét terhesség alatt.
2018. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem mondjuk a hocipom tele volt. Miután a harmadik alkalommal újra hátsó fali lett, placenta praeviat látott benne egy okos SZTK-s doki, majd a magán orvosom nem, majd végig ezzel stresszeltek mert utána akárhányszor a kórházba kellett mennem bármire ami nem a fogadottnal volt, vagy épp a saját dokim szabin volt, stb... elojott a téma mert beírta az az egy bena nő a terheskonyvembe. Esküszöm némelyik nem épeszű már elnézést. (futoszalagon megy a terhesdiagnosztika) Vége fele fundusban tapadó lepény van a leleteimen, szóval..
2018. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, látom hogy ez így megy. A lényeg, hogy méhen belül van a baba valahol és kész. :D
2018. aug. 2. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
:) így igy
2018. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!