Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet osszejott a baba mar...

Lehet osszejott a baba mar juniusban?

Figyelt kérdés
Juniusban probalkoztunk, de a menstruacio idejere 5 napos barnazas lepett fel, tesztek negativak voltak. Juliusban osszesen 2 alkalom volt, amikor baba lehetett, az egyim a barnazas utolso napjan a masik ra 2 hetre, azonban par napja 3 pozitiv tesztem is volt. Akkor lehetseges, hogy mar juniusban osszejott? Jovoheten megyek nogyogyaszhoz, akkorra kaptam idopontot.

2018. aug. 3. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jövő héten meg fogja mondani az orvos,hogy nagyjából mikor foganhatott, a méretéből.Gratulálok!:)
2018. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
4 hetes 4 naposan mar latszik? koszonoom!
2018. aug. 3. 12:57
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha esetleg egy júniusi együttlét alkalmával fogant akkor már több van mint 4+4 hét szerintem !

De 4+4 nel esetleg láthat felritkulast meg vastag nyálkahártyát esetleg , de többet nem igen !


Kérlek írd majd meg mi lett a vége , kiváncsi vagyok rá !

2018. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze megirom, koszonom a valaszokat! :)

Mar varom, 10-en megyek a dokihoz :)

2018. aug. 4. 09:09
 5/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ! Drukkolok Neked nagyon !

A pozi tesztjeid egyértelműek mármint az erossegere gondolok .... vagy inkább halvanyak ?

Van meg azon kívül tuneted egyébként?

2018. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az x-epil tesztek halvanyabbak voltak, viszont egy Lily es egy Predictor Early tesztet is csinaltam es azok mar erosek voltak :)

fuu rengeteg tunetem van, amit a teszt megmagyarazott. Faj a mellem nagyon, a szagokra kegyetlen erzekeny vagyok, a hasam gorcsol, szurkalodik. Koszonom!! :)

2018. aug. 5. 10:11
 7/17 A kérdező kommentje:
[link] itt van az egyik teszt :)
2018. aug. 5. 10:12
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok... uhhh hát ez gyönyörű :)))


Tuti van valaki a pocakban :)

Nagyon drukkolok. Majd írj ha van fejlemény !!!


Kiváncsi vagyok tényleg hogy hány hetes lehetsz :)


Gratulálok :)

2018. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! Mindenkepp megirom, mar nagyon varom a vizsgalatot :)
2018. aug. 5. 12:15
 10/17 anonim ***** válasza:

ez pozitív lett nekem is,én is ilyen tesztet csináltam,ugyanezt mutatta


most kezdődött nekem a 10.hét

2018. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!