Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet osszejott a baba mar...

Lehet osszejott a baba mar juniusban?

Figyelt kérdés
Juniusban probalkoztunk, de a menstruacio idejere 5 napos barnazas lepett fel, tesztek negativak voltak. Juliusban osszesen 2 alkalom volt, amikor baba lehetett, az egyim a barnazas utolso napjan a masik ra 2 hetre, azonban par napja 3 pozitiv tesztem is volt. Akkor lehetseges, hogy mar juniusban osszejott? Jovoheten megyek nogyogyaszhoz, akkorra kaptam idopontot.

2018. aug. 3. 11:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Gratulalok!

Csak en 28-29 korul csinaltam egy Gabriel tesztet es az negativ lett es ra par napra lett pozitiv az x-epil es ez is :) Ebbol gondolom, hogy juniusban nem jott ossze meg.

2018. aug. 5. 13:24
 12/17 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen


én is kíváncsi leszek,ha túl vagy az ultrahangon


szorítok neked,remélem sikerült nektek is

2018. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
koszonom szepeen! :)
2018. aug. 5. 15:34
 14/17 A kérdező kommentje:
na bementem ma vizsgalatra, mert nagyon gorcsolt a hasam es jobbnak lattam. Pici fekete pontot latott, valoszinu o lesz a picink, 4 hetes, 2 het mulva kell visszamennem, hogy mar latszodjon az embrio es a szivhang is hallhato legyen :) Tehat varandos vagyok, remelem problemamentesen telik es nem lesz baj :)
2018. aug. 6. 14:51
 15/17 anonim ***** válasza:

gratulálok


remélem,Te jobban fogod viselni,mint én


én már sokszor el vagyok keseredve,annyira rosszul viselem,minden bajom van és a legelejétől kezdve

2018. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

de nekem a 6.hét legvégén nem volt még szívhang,ne ijedj meg ha véletlen még pont nem lesz


másfél hete voltam,akkor már volt


viszont a 9-10.hét helyett a magzat mérete 2 héttel kisebb kb,így a 12.heti ultrahangot valószínűleg ismételni kell majd,augusztus 22-én kell menni


de az orvos azt mondta,ha a szívműködés rendben van,ne féljek,előfordulhat,hogy lassabban nő a baba és kisebb az átlagosnál

2018. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat! remelem nalad is vegig minden rendben lesz! :)
2018. aug. 6. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!