Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy babócás vagyok?

Bogár1995 kérdése:

Lehetséges, hogy babócás vagyok?

Figyelt kérdés
6 nap van a nem vártig. Enyhes alhasi szúrkálást érzek, cicim mimdog szokott fájni mensi előtt egy héttel most nem fáj csak a bimbóm érzékeny. A gyomrom liftezik, tegnap este vissza köszöntem a vacsorát, ami a kedvenc ételeim közé tartozott mindig. Rosszúl lét után farkas éhes lettem. Úgy csinálnék tesztet de még korai lenne, nem?

2018. aug. 3. 12:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

Nyuszimackó Cukormókus: a babóca miatt a második trimesztertől lehetnél kívánós, és a harmadik trimeszterben van szükséged több kalóriára, ami miatt gyakrabban vagy éhes.

Az is valószínűbb, hogy most van peteérésed, mint az, hogy 20+ hetes terhes vagy.

Üdv

Egy több gyerekes anya

2018. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy segítsek is: nekem 5 nap van a nem vártig. Énis érzek alhasi görcsöket/fájdalmakat , de ez a ciklus 2. felében normális. Viszont a rosszullét/émelygés még korai lenne. Hány naposak a ciklusaid?
2018. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

Babocas... atyaisten!

Hany eves vagy? 15?

Epp hogy kezdodik Esetleg beagyazodni es te maris terhes tuneteket erzel...

2018. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező! Ne foglalkozz azokkal akik leneznek azért mert így irtad ki a kérdésed, ahogy. Én meg kisbabocskat várok :) :) na és?! Ettől még felelősségteljes felnőtt nő vagyok és a legjobb anya akarok lenni. És ez nem ettől függ.

A kérdésedre a válasz: nyugodtan csinalj tesztet, lehet hogy hamarabb fogant a baba. Én is 4nappal mensi előtt csináltam, és majd leugrott a két csík delutanibol.

De az is lehet hogy csak gyomorrontasod volt, esetleg futó vírus. Minden esetre drukkolok, ha esetleg még negatív a teszt akkor tesztelj a nemvart napján, ha akkor se akkor egy hét mulva :)

2018. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

"Én meg kisbabocskat várok :) :) na és?! Ettől még felelősségteljes felnőtt nő vagyok és a legjobb anya akarok lenni."


Az AKARNI meg a LENNI két teljesen különbözö dolog, aki nem képes felnött módon beszélni, az kizárt, hoyg felmött módon tudjon viselkedni. Emellett ha ilyen gügyögös stílusban beszélsz, akkor a gyerek hogy tanulhatna meg normálisan beszélni?

A "kisbabocska" meg még hülyébb kifejezés, mint a "babóca", és teljesen értelmetlen is.


Igen szomorú, hogy ilyen emberek szaporodhatnak, és ezt a szintet örökítik meg nevelik a gyerekbe.

2018. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%
Kisbabocska, meg babóca. Hihetetlen, legalább írnátok, hogy nyuszimókustojás.
2018. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%
Kisbabocska...kesz😂😂😂
2018. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
Faradt vagyok es azt olvastam hogy piocas vagy...de lehet jobban.jarnal
2018. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%
A levegot nem veszed mashogy ? Szerintem a te esetedben egy mashogy vett levegovetel is terhes tunet.. miert van ennyi buta ember aki mindenre de mindenre azt hiszi hogy terhes ?
2018. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
Bogyó és babócás :)) ha már a bogaraknál tartunk!
2018. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!