Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy babócás vagyok?

Bogár1995 kérdése:

Lehetséges, hogy babócás vagyok?

Figyelt kérdés
6 nap van a nem vártig. Enyhes alhasi szúrkálást érzek, cicim mimdog szokott fájni mensi előtt egy héttel most nem fáj csak a bimbóm érzékeny. A gyomrom liftezik, tegnap este vissza köszöntem a vacsorát, ami a kedvenc ételeim közé tartozott mindig. Rosszúl lét után farkas éhes lettem. Úgy csinálnék tesztet de még korai lenne, nem?

2018. aug. 3. 12:14
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem igazan értem miert kell lehurrogni csak azért mert babócanak nevezem.A testvéreim kisfiait is így nevezem és ez szerintem egyáltalán nem éretlensegre utal.

25 éves vagyok,szeretnem hogy legyen de nem őrülnek bele ha nem lenne mar rögtön.

A ciklusaim 28 naposak +- 2 nap.

Tudom hogy hol tartana a dolog ha TERHES lennék,csak nyílván izgulok és eleg sok minden megtörténhet,történik is.Nyílvan itt mindenki nagyon okos,kicsit bánom hogy azt gondoltam értelmes valaszokat kapok egy ilyen oldalon.Na mindegy.


Egyepkent nem bírtam ki,teszteltem és erős pozitív,clearblueval csináltam elvileg 2-3 hetet ír...de már a tesztnek sem hiszek majd a doki megmondja.

2018. aug. 3. 19:54
 22/32 anonim ***** válasza:
40%
Gratulálok!
2018. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
96%
Digitalis clearbluenak hihetsz egesz nyugodtan. A hetet is pontosan irja ki.
2018. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%
Beágyazódáskor erős pozitív. Kép van?
2018. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Gratulalok!!! :)
2018. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
12%

Mint a birkak... 1 elkezdi, a tobbi meg koveti! 👏🏻

Irjatok mar le meg vagy 100x, hogy babocas!

Szanalmas mar ez az oldal!

Kerdezo, gratulalok a pozitiv teszthez! Minden jot! 👍🏻

2018. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%
24-es: nem feltétlen most van a beágyazódás, könnyen lehet, hogy már régebben terhes, pl. a menzesz alatti/utáni aktusból, akkor már böven lehet erös pozitív!
2018. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%

6 nap múlva jön a villanyszámla, vagy mi?

Életben is így beszélsz felnőtt létedre - mert valami szörnyű.

2018. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesed utani es a masik kommented irasmodja total elter😁 Az elejen miert kellett jatszani a hulyet?
2018. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdező ne is foglalkozz a többi "tökéletes" válaszolóval.

Igaz én nem ismerem azt a tesztet de szerintem hihetsz neki.

Nekem menstruáció előtti napon foganhatott anno a fiam ugy hogy nem mindig úgy történnek a dolgok ahogy a nagykönyvbe megvan írva.

Gratulálok

2018. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!