Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » B6 vitamin hányásra, hányingerre?

B6 vitamin hányásra, hányingerre?

Figyelt kérdés

Bevàlt vkinek?

Mennyit szedtél belőle?


2018. aug. 3. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, sokat szedtem, aztán infúzióban is adtak a gyógyszer mellé, szóval hisznek benne.
2018. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit se segített?
2018. aug. 3. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem segített. 3*1+ez szedtem belőle. Előtte napi 3-4szer hánytam, miután szedtem csak kb 1-2naponta egyszer.
2018. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahh, de jó!

Mennyi idő után kezdett el hatni?

2018. aug. 3. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmit se segített, csak a gyógyszer (cerucal), az is csak vénásan.
2018. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmit nem segített, kihánytam a B6-ot is. Az orvosom nem mondott rá semmit, nem ajánlott másikat.

Második babánál is próbáltam, akkor sem lett jobb tőle. Mikor kórházba kerültem kiszáradással, akkor kaptam infúzión, akkor jobban éreztem magam. Hányingerem az volt, de nem olyan erősen és nem is hánytam. Több infúziót nem kaptam, hanem hazaküldtek, utána hánytam ugyanúgy. Kérdeztem,hogy szedjem-e tablettában, mi legyen? Azt mondták, hogy az max. placebónak jó, szedhetem ha akarom. Erősebb hányingercsillapítót nem írtak fel.

2018. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az szuper :/

Igen, előző terhessègnél èn is kihánytam a b6-ot. De most próba cseresznye, ha placebóként, hát úgy, de hasson!! 😃

2018. aug. 3. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem tudom pontosan, de viszonylag hamar hatott. Továbbá semmi mást nem szedtem (orvos javaslatára) se magnézium, se terhes vitamin, se semmi.
2018. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért javasolta, hogy ne szedj mást?
2018. aug. 3. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért javasolta, mert minden kijött belőlem, és csak rontottak rajta. Így csak a B6-ot szedtem, amíg jobban nem lettem. Ezt nekem kellett kitapasztalni, hogy mikor nem hányom ki a vitamint.
2018. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!