Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit mellett plusz b6...

Elevit mellett plusz b6 vitamin hányingerre?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban arra ébredtem hogy erős hányingerem van.Ami reggelre magától elmúlt.Ma dél fele megint jelentkezett,azóta szundítottam is,ettem is picit,ittam,nagy levegő,nyitott ablak stb ,de akármit csinálok nem múlik.Szedem az Elevitet amiben ugye szintén van,ettől függetlenül be vehetek egy b6-ot?

6 hetes km


2013. ápr. 7. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan beveheted a magne b6-ot nekem segített, egyszer sem hánytam.Én Femibion mellé szedtem.Üdv:36hkm
2013. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedjed nyugodtan ! Sőt, én még magnerotot is szedek napi 3x1-et, másképp fel se birnék kelni a rosszulléttől. Nekem segített. Jobbulást !


15+5hkm

2013. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elevit mellett szedtem ezeket én is .

Utolsó voltam.

2013. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem Magne b6ra gondoltam mert az gyenge és egyébként is szedek Magnerotot.Hanem sima b6 vitaminra amit az Egis gyárt.Azt is lehet?
2013. ápr. 7. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, igen.
2013. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet én is az elevit mellett szedtem b6 ot. nekem segített:-) boldog babavárást!16hkm
2013. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!