Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vol akinek sima 12hetes uhg...

Nyutuka:) kérdése:

Vol akinek sima 12hetes uhg látszott a neme? Vagy ilyenkor meg a dokik nem nézik

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Magán doki megnézi szerintem, de "sztks" futószalagos rendelésnél tuti nem keresgetik, csak rávágják, hogy nem látszik.
2018. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Nekem az Sztk rendelésen megmondta a doki, hogy fiút sejt.

Később be is bizonyosodott. Ilyenkor csak akkor lehet megmondani fixre a nemet ha fiú. Mert már elkezd nőni a fütyije. Annyira kicsik még ilyenkor, hogy a fiú esetén lehet biztosat mondani. Azaz nem 100% de magas eséllyel.

2018. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk lányt jósolt jó eséllyel a szonográfus és be is jött neki.
2018. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.hetin mondták hogy valószínűleg kisfiú az "A" baba (ez így is lett), "B" talán lány, de erre azt mondta inkább nem tippel. De végül bejött, egy kisfiam és egy kislányom lett. (ikrek)
2018. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a 12. héten , h fiú és úgy is lett.
2018. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk rögtön az elején megkérdezte a doki, hogy szeretnénk-e, hogy megmondja. Szerettük volna, egyből mondta, hogy kisfiú. De ez nem sztk volt, az istenhegyin voltunk. Azóta a saját dokim is megerősítette.
2018. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem elsonel 18 hetesen tudtuk biztosra,

Masodiknal 12 hetesen mondta hogy lany es lany is lett.

2018. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem azt mondták az sztkban,hogy régen azt sem lehetett tudni szülés előtt,hogy egy baba van vagy kettő,nemhogy a nemét... meg a monitoron sem mutattak meg a babát, az egész vizsgálat 3 perc volt.
2018. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek:) akkor rá kérdezek majd :)
2018. aug. 4. 08:39
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Számomra a kérdés (sima 12 hetes uh) nem a magánban végzett 3-4 d st jelenti.
2018. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!