Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vol akinek sima 12hetes uhg...

Nyutuka:) kérdése:

Vol akinek sima 12hetes uhg látszott a neme? Vagy ilyenkor meg a dokik nem nézik

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
10: a 12 hetes hivatalos genetikai UH még magánban is 2D, ugyanis az informatívabb, többet látnak rajta az orvosok. A 3-4D a szülők szórakoztatására van, de nem sok minden derül ki belőle. Én írtam, hogy az Istenhegyin voltunk, végig sima 2D volt a vizsgálat, a végén, amikor készen voltunk, 1 percre átkapcsolt nekünk a doki 4D-re, megmutatta úgy is, és nyomtatott egy olyan képet, ennyi. Amúgy 2D-ben is teljesen jól látszik a neme 12 hetesen.
2018. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mondtak, h kislány és fiú lett... Bár engem jobban izgatott a tarkoredo meg a combja.
2018. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen jutottam el egy 2D/4D genetikai ultrahangra.

Nekünk is 90%-ban 2D be mutatta a dolgokat a doki. Akkor kapcsolt 4D re mikor éppen bebújt a baba a méh falhoz, és odatette a kezét az arca elé.

De a vizsgálat java 2D ben ment, és a fütyköst is úgy mutatta.

2018. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel volt fogadott orvosom, de akkor is az sztk-ba kellett menni 12 hetes uh-ra. Akkor nem is keresték a nemét. 18 hetesen bent volt velem uh-n egy ismerősöm, aki a nőgyógyászaton a főnővér, szóval mondhatni protekciós voltam aznap. Akkor elkezdte keresgélni az orvos, de nem fordult úgy a baba, hogy látszódjon. 23 hetesen voltunk 4d-n, ott látszott, meg pár nappal később a 24 hetes sztk-s ultrahangon is.

Másdik babával máshova jártam, fogadott orvos nélkül. 12 hetesen nála sem nézték, 18 hetesen kérdezte az orvos, hogy akarom-e tudni, keresse-e? Ekkor én még nem akartam tudni. Utána csak 28 hetesen volt a következő sztk-s, akkor ők nem mondták, én meg nem kérdeztem, mert 27 hetesen a 4d-n kiderült.

2018. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk csípőcsont állásából határozottan kijelentette h kislány, és így is lett. :)
2018. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!