Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hirtelen...

Terhesség alatti hirtelen fellépő hasmenés, tapasztalt ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Húsz hetes terhes vagyok,egy hónapban egyszer-kétszer előfordul,hogy nagyon becsikar hasam,fáj is és rohannom kell wc-re.Kérdeztem az orvost védőnőt,hogy ez normális-e?Azt mondták előfordul és ha nem akkut akkor nem is probléma.Mielőtt terhes lettem akkor is voltak ilyen probémáim,főleg ha ideges voltam.Csak nekem egyszer már volt egy vesztésem,,érdekel hogy valaki tapasztalt-e már ilyet,és mit tett ellene.Nagyon kellemetlen sokszor már el sem merek indulni otthonról.Köszönöm a segítséget..
2018. aug. 4. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel említed, hogy terhesség előtt is volt ezzel problémád így elképzelhető, hogy valami étel allergia okozza. Esetleg kezdődő gluténérzékenység.


A terhességet egyébként nem befolyásolja. Nem okot vetélést sem a hasmenés, sem a székrekedés. Ami egyébként a legtöbb nőnél váltakozva fennáll terhesség alatt.

2018. aug. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az volt az első tünetek egyike, úgy kb 9-10. hétig rendesen hasmenésem volt. Azóta székrekedéssel szenvedek :'D na szóval a doko azt mondta hogy normális, hormonok meg stb.
2018. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...megnyugtattatok..:)
2018. aug. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!