Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap toltottem a 40hetet....

Tegnap toltottem a 40hetet. Befektettek. Ctg es opt. Hatas semmi. Enyhe fajdalom. Kerdesem hogy hany opt-t lehet kapni? Es meddig lehet huzni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nàlunk 2 naponta adtak, azt hiszem 3x kaptam.

A kiírt dátum utáni 10. nap született meg a kisfiam.

Persze a posék semmit se értek.

2018. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de mi az az opt?

Négy gyerekem van, az egyikkel túlhordás miatt feküdtem én is bent (41+6-ra született spontán), de ez a rövidítés nekem nem mond semmit...

2018. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt nem értem. Ha ott vagy a kórházban, miért itt kérdezel meg laikusokat?! Itt mindehy hogy kinek milyen "tapasztalata" volt, minden szülés más és más......a TE testedet/terhességedet az orvosok látják akik most ott vannak tőled pár méterre és a napi vizitek során centikre!
2018. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: a korhazban az orvosok egy budos szot nem mondanak, h mikor mi varhato, mi hogy lesz, semmit... hetvegen meg a vizitek is elmaradtak, szinte senki rank se nezett.
2018. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jol mondja az elottem szolo. Ez igy van. Lese szarjak embert... akkor mindegy... hagyjuk is hogy kapjak ertelmes valaszt... minden jot.
2018. aug. 6. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem nincs ilyen, h mennyit lehet kapni, mivel tul skk mindenen nem valtoztat :/

Meddig lehet huzni? Amig minden oke, nalunk nem inditottak.

De ez is korhazankent eltero.

De sztem max 42.hetig, 41 vegeig varnak.

Mondom, nekem 10 nappal kesobb indult meg, de pont aznap inditottak volna.

2018. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy vagy, kèrdező?

Megszültél màr?

2018. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!