Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pampers new baby dry pampers...

Pampers new baby dry pampers premium care vagy libero newborn?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a libero nem vált be,kipirosodott a lányunk böre. Pampersből mind a két fajtát használtuk,jó volt. Viszont minden baba más.Én azt javaslom,vegyél mind a kettőből egy-egy kis kiszerelést,és próbáljátok ki.
2018. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pampersből a fehér és a zöld jó! A narancs az nem. Liberót utálom, egyrészt nem bírom a szagát, másrészt ahány kaki, pisi annyi öltöztetés. Minden kifolyt, átázott. Fiam, lányom is van, mindkettőnél ugyanúgy jártam. Iskerős viszont esküszik a liberóra...kinek mi jön be.
2018. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pampers pc-t használtunk kb. 3 hós koráig, aztán váltogatni kezdtünk.

Most már nagyon régóta pampers active baby dry-t használunk.

Az a lényeg, hogy a libero nekünk nem jött be.

A kisebb méretek zörgősek, nejlon szerű számomra az anyaga.

A nagyobb mérettel pedig az a gondom, hogy összecsomósodik benne a sok pisi, míg a pampersnél egyenletesen eloszlik, nem egy csomóban áll benne zavaróan.

2018. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Babafüggő


Lányom 2700g-mal jött haza.

Liberoval kezdtünk amikor az 1-est kinőtte a 2-es libero és az 1-es pampers egyforma méretre

Tehát 1-es és 1-es közt van a márkák közt méretbeli eltérés.


Neki nem pirosodott egyiktől sem. ( az egyik nagy márkás popsikrémről igsn.

Szerencsére volt mintám és kiserült úgy


Pelenkákból is van minden márkából minden méretem


Pampers eddig ami a legjobb de amikor amméret nem

Jó akkor nincs mit tenni


Én a benn lévő háló miatt a premium care-t kedvelem..

2018. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pamperstől kiütései lettek. Liberot nem próbáltuk. Viszont a Happy nagyon bevált, és nekünk a kórházban is azt adtak.
2018. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!