Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki használ Pampers Premium...

Ki használ Pampers Premium Care-t? Tényleg olyan jó, mint ahogy írja. Milyen időközönként cseréltek? Pl:újszülött

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi különbséget nem vettem észre mondjuk a Libero és e között!
2012. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi szeretjük, de semmi extra. Nagyon pici korában 8 pelus is fogyott egy nap, most 6 hetes, kb. 1 hónapja 5-6 pelenka megy el egy nap.
2012. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi azzal kezdtük mikormegszületett,de kb 2 hetes korától csak éjjelre adom azt amúgy a kéket!Viszont éjjel kibírja a 12 órát simán!

Nekemmost úgy alszik alányom,hogy olyan 9-től 5-ig,aztánkb 10-15 perc cici,és még olyan 9-ig!Ezt az időt egy pelusban tölti,és nekünk nagyon jó!Még akakitis beszívja ha hajnalban bekakil!



Nekem az első lányomnál 11 hóig liberó volt,hát nekema pampers (bármelyik)sokkal puhább finomabb anyag..Főleg mikor már mozog(mászik..)Most másdoszor nem is vettem liberót,azótacsak pampersthasználunk!Nekünk ez vált be jobban!


2,5 éves és 6 hetes kiscsajok anyuja

2012. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jött be. Én nem szerettem. Sokszor kifolyt a pisi.
2012. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem kérj valamelyik kismama-pajtitól egy vagy két mintát, aki ezt használja, mert az az igazság, hogy nagyon be lehet fürödni egy olyan pelussal, ami nem passzol a babádhoz. Nekem pl. anyósom állandóan Pamperst vesz, mert hogy akciós volt, és ennyiért nem tudta ott hagyni, de volt, hogy 100 darabosat vett nekünk, felbontottam, és amikor már a harmadikból folyt ki a kaki (csak anyatejes babáé), akkor azt mondtam, hogy kössz, elég volt. És ezt nem egyszer eljátszottuk. Pedig tudja, hogy nem szeretjük, nem vált be.

A többi fajtával egyikkel sem volt gondunk, sőt a Pampers-öket is volt, hogy el tudtam cserélni olyan kismamákkal, akiknek meg az vált be, de én mindig úgy szerettem kipróbálgatni a pelusokat, hogy 1-2 darabot elcserélgettem a többiekkel kipróbálni, és amelyik bevált, olyat vettem. Eladni meg kibontva sajnos nem lehet a pelust...

2012. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az a baj, hogy kipróbálni már csak a babán bírom, de az meg szept.közepe- vége lesz. Muszáj volt vennem vmit, de így meg lutri.Az első hetekben a 8-10 pelus elég durva, főleg, hogy olyan sokat alszik, a könyvek szerint 6 db kell. Na, majd kiderül.:)
2012. jún. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!