Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen nincsen hanyingerem,...

6hetesen nincsen hanyingerem, hanyas, mennyi eselyem van ra hogy ez igy is marad?

Figyelt kérdés
6hetes kismama vagyok es azt szeretnem kerdezni, mikor szokott elkezdodni a terhessegi hanyinger, hanyas? Nekem az ejszakak alvashianyon, mellfajason es az allando evesen kivul mas bajom nincsen. Ha eddig nem voltam hanyingeres, hanyos jo eselyem van ra, hogy nem is leszek? 🙂 Elore is koszonom a valaszokat 😊
2018. aug. 7. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

50-50%


Nekem se volt 6 hetesen semmi, aztan 7hetesen kezdodott hasmenes, hanyas, kajaundor, fáradékonyság.

17.hétig tartott

2018. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kõszönöm szépen 😊 en olyant is hallottam, hogy függ attól is hogy kinek milyen a genekkel rendelkezik. Hat anyukam anyukaja 3gyereket hordott ki egyikkel se volt semmi bajam, anyukam 2ot es neki se.

En azert bizom a csodakban 😊🙂

2018. aug. 7. 17:05
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az nem ritka, hogy valakinek nincs semmi baja terhesen, nálunk a családban senki nem volt tudtommal ilyen extrém hányós, mint én terhesen, szóval ettől sem függ.
2018. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se hányt senki a családban csak én (de én mindenkiét bepótoltam😃).

A 10 hétig semmi bajom se volt, örültöm, hogy megúszom a dolgot, aztán elkezdődött. Állandó hányinger/hányás/szédülés. Most a 22 héten járok, de még mindig rosszul vagyok bár már elviselhetőbb.

Szurkolok, hogy neked könnyű és rosszullétmentes terhességed legyen! :)

2018. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyereknél sem volt semmi bajom. :)
2018. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönö szépen a szurkolast, a valaszokat!! 😊 Rosszulletes mamik nektek kitartas 😘
2018. aug. 7. 21:13
 17/18 anonim ***** válasza:

Én sem hánytam egyszer sem, max kis émelygések voltak, de az is inkább szagokra vagy ízekre jött elő nem csak úgy. Tüneteim csak a 6 héttől voltak, az is csak a fáradtság és az extrém éhség érzése meg a mell érzékenység. Szóval a hányinger hiánya semmit nem jelent, inkább örülj neki! Ha eddig nem volt még nem jelenti azt, hogy nem is lesz, de rosszat semmiképp nem jelent. A tünetek jönnek-mennek, nekem voltak teljesen tünet mentes napjaim (akkor kicsit meg is ilyedtem), de pár tünetmentes nap sem jelent rosszat, visszajöttek a tünetek vagy ha valami elmúlt akkor jött helyette idővel más. Ne aggódj, bele rázódsz, én úgy a 10 héttől teljesen nyugodt vagyok és tudatopsan követema töneteimet. Kitartást! :)

17+4hkm

2018. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hat en annak csak orulnek, ha igy maradna minden ahogy most van es nem lennek rosszul :)

Az a helyzet, hogy angloaban elek es itt a UK maskepp vannak a dolgok mint otthon. 1hete regiszgraltam anyasagi vizsgalatra ami itt annyit takar hogy elmesz a vedonohoz es 1,5orat beszelget veled,szeptember 8.van idopontom, ez a legelso hogy foglalkoznak velem kismamakent es szep. 26 meg vervetel, uh aztan ennyi. Ha baj van akkor vizsgalnak es nezik csak a gyereket ezen a ket idoponton kivul!!! 😔😔

2018. aug. 8. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!