Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek vérzés, barnázá...

Volt valakinek vérzés, barnázás. Megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
9hetes terhes vagyok ikerbabákkal. 1hete kórházba fekszem, mert elöntött a vér. Kb 2napig véreztem azóta barna folyásom van. Itt már nemcsinálnak velem semmit, azt mondják feküdjek sokat, pihenjek. Ezt teszem mégis erős barna folyásom van. Volt valaki így vagy hasonlóan? Mire lehet ilyen esetben számítanom. Hazaengedni nemakarnak pedig van egy 21hónapos kisfiam.
2018. aug. 11. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 6-14. hétig hol véreztem, hol barnáztam. Megmaradt a baba, már fél éves. 1 hétig voltam kórházban. Otthon se nagyon tudtam pihenni mivel van egy kisiskolásom is.
2018. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 hetesen elöntött a vér hármasikrekkel. Biztos voltam benne, hogy vége a terhességnek, de szerencsére nem lett baj. 34 hétre születtek végül. Mondjuk nekem hamar barnazasba váltott és nem görcsöltem. Egy hét után saját orvosommal egyeztetve saját felelősségre hazajöttem, de én akkor már nem is barnaztam és az orvosom sem látta indokoltnak a bent fekvést, de a főorvos a szülésig haza se akart engedni (ennek oep finanszírozási oka volt). Az orvosom a lelkemre kötötte, hogy otthon is csak fekvés, amíg ő mást nem mond, nagytesóval is csak fekve játszhatok. Azért is támogatta a hazajövetelemet, mert tudta, hogy én valóban semmit nem fogok csinálni a pihenésen kívül, de hozzátette, hogy eddig rajtam kívül 3 anyukánál volt biztos ebben és azért nem enged ő se haza ilyen kismamákat, mert úgyis elmosogat, felsöpör, picit játszik a másik gyerkőccel és hamar megvan a baj. Én 2 hétig valóban itthon is csak pisilni és zuahnyozni keltem fel, aztán lassan enyhített a szigoron.
2018. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem bántásból, de hogy tudnál piheni egy 21 hónapos mellett?Nekem 20 hónapos a kisfiam,és elképzelhetetlen a pihenés vele.Nekem teljesen szétnyílt hasizmom és köldöksérvem lett terhesen, műteni kellene de nem merünk belevágni(nincs a férjemnek ennyi szabija),mert 6 hétig nem lehet emelni.

2018. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11 és 12 hetesen is ömlött belőlem a vér. Utóbbinál bent is fogtak a kórházban 3 hétre. Volt, hogy tenyérnyi alvadt vérdarabok ürültek belőlem... Mindig küldtek UH-ra, hogy megvan-e még a babánk. El is sirattuk szegényt már, mert olyan kilátástalannak tűnt a helyzetünk. A vérzés pár napig tartott, aztán pár nap barnázás váltotta fel.

Nagyon szigorúan feküdtem. Csak wc-re, meg egy 5 perces zuhanyra keltem fel. Az evést, és minden mást ágyban fekve oldottam meg.

2018. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Az lemaradt, hogy most 1 hónapos a kislányom; pedig mire ez elmúlt, a java csak utána jött: 18 hetesen műtét, 3 hónap kórház, többször kellett a babát visszatartani, és onnantól végig fejjel lefele megdöntve feküdni... De ennek semmi köze nem volt a korábbi vérzésekhez. De a végeredmény a lényeg...

Te is feküdj nagyon szigorúan. Ez minden, amit megtehetsz... Illetve én még nagy adagban kaptam progeszteront a 30. hétig.

2018. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pozitív teszttől úgy a 9. hétig barnáztam egyszer véreztem is. Kaptam magas dózisú progeszteront.

Feküdni kellett a 13. hétig, majd enyhítettek a szigoron végül dolgozni is mehettem illetve kismama tornára is.

Azóta jól vagyunk, szépen növekszik a nagyfiú.

32hkm

2018. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 héten kezdtem el barnázni haematoma miatt, két hétig kellett feküdni, plusz emelték a progeszteront, 8. hétre nyoma sem volt a haematomának, felszívódott. Anyukám 16. hetesen alvás közben vérzett be annyira a testvéremmel, hogy az egész ágynemű tiszta vér volt, onnantól kórházban feküdt végig, semmi baja nem lett tesómnak. Kitartást!
2018. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!