Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 naposan még mindig van...

11+5 naposan még mindig van barnázás, vérzés utro mellett. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
10 napja kezdődtek vérzések barnázás, van amikor egész nap semmi nincs. Nincs sok bugyiig nem jut el, csak mikor törlöm magam. Van amikor nagyon enyhe, de van amikor elég sok van a wc papíron. Kétszer voltam ügyeleten, egyszer bent is tartottak két napig. Azt mondta a doki hogy ezzel nem tudnak mit tenni, szedjem az utrot és a magne b6-ot. Van már két gyermekem, a harmadik sajnos tavaly elment. Amúgy a 7,9 és a 11 héten normális szívhang volt a baba korának képes nagyságú 4centi. Hematóma nincs. Méhszáj zárt. 4.-én megyek 12 hetesre, addig megbolondulok! Annyira félek nagyon akarom ezt a babát.

2018. márc. 28. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam,6 hétig véreztem abból 1 hét kórház. Hol nagyobb mennyiségű piros vér,hol csak barna. Mondjuk nekem hematoma okozta,minden uh előtt rettegtem,hogy rendben van e a kisbabánk. Lassan másfél hete nincs semmilyen vérzésem,kezdek fellélegezni. 17+4 hetes vagyok.
2018. márc. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem maradt meg. :( Én 11 hetesen elkezdtem előszőr vérezni aztán pedig enyhe barna folyásom volt és folyamatos enyhe görcsök. Én is gyógyszert kaptam és magnéziumot szedtem, bennt nem tartottak de feküdnöm kellett. 1 hét múlva sajnos elvetéltem. De szurkolok hogy nálad minden rendben legyen.
2018. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Én is nagyon el vagyok keseredve. Miért velem történik? Már túl vagyok egy vetélésem újra nem akarok. Amúgy nálad a 11.hetig minden rendben ment? Normálisan nőt volt szívhang a vérzés ellenére is?
2018. márc. 29. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
A 11. hétig semmi problémám nem volt. Egy este elkezdtem erősen vérezni ami egy 10 perc múlva el is múlt. Utána már csak enyhe barna folyásom volt illetve folyamatos görcseim amik nem voltak erősek de egészen addig azok sem voltak. Egyből mentünk orvoshoz. Sajos én nem magán dokijoz jártam hanem szakrendelésre amit azóta nagyon bánok. A méhszájam akkor zárva volt az ultrahangon a babával akkor még minden rendben volt. Korának megfelelő volt a mérete és a szívhangja is normál volt. A vérzés okát egyáltlán nem keresték igazábol nem foglalkoztak sokat a dolgokkal, be sem fektettek. A gyógyszer ellenére a barnázás és a görcsök nem múltak, egy hétre rá otthon elvetéltem iszonyatos fájdalmak és vérzés mellett. Nekünk első baba lett volna és nagyon vártuk. Megfogadtam hogy köverkezőre magán orvos nélkül neki sem kezdek.
2018. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én egyszer sem véreztem nagyon,mindig csak a wc papír olyan. Amióta vérzek kétszer nézték a babát minden rendben találtak. Engem is csak az bosszant hogy nem tudják miért. A baba körül nem látnak vérzést.
2018. márc. 29. 11:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem sincs magándokim, de megvizsgáltak rendesen, hüvelyivel is.
2018. márc. 29. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindem rendben volt akkor reméljük úgy is marad! :) Amikor én ebben a helyzetben voltam sok olyan esetet olvastam ahol vérzett vagy barnázott a kismama mégis egészségesen megszületett a baba. Reméljük ez nálad is így lesz. Kitartást. Görcsöket nem írtad, hogy lennének. Nálam azok is voltak folyamatosan a vérzéstől kezdve. Ha azok nincsenek az nagyon jó jel.
2018. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, annyira jól esik amiket írtok így ismeretlenül is. Ha már a dokik semmit nem mondanak. Görcseim nincsenek. Pihenni pihenek amennyit tudok a két és fél évesem mellett. Most voltam védőnőnél kiharcoltam hogy nézzen szivhangot sajnos még nem hallottuk nála de annyit mondott hogy a műszer mutatott valamit, mondjuk ezt sem értem. De még csak holnap leszek 12 hetes. Most a barnázás megint megszűnőben látom. Bízom benne hogy nincs nagy baj. Egyszer így gondolom egyszer úgy. De lemondani még nem mondtam le róla. Már a nevén is szólítom a babát, igaz hol a fiú nevén hol a lány nevén. Megegyszer köszönöm!!!!
2018. márc. 29. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2018. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta 14+1 hetes vagyok jól vagyunk a vérzés barnázás 12 hét előtt 1-2 nappal elmúlt teljesen. Kopp kopp :)
2018. ápr. 14. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!