Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindent megteszek a biztonságo...

Mindent megteszek a biztonságos szex érdekében, mégis rettegek? Szeretném hallani mások, komoly, valódi tapasztalatait, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2016 júniusa óta szedek fogamzásgátlót, most a második fajtát amitől nem vagyok annyira éhes. A symiciával meg vagyok elégedve, tavaly nyáron minden esetben megvédett a teherbeeséstől egy stabil kapcsolatban. Előtte és utána is a tabletta mellé mindig húztunk óvszert, mert sajnos belefutottam egy jo kis hpv-be. Egy bő hónappal ezelőtt összekerültem egy fiúval, akivel óvszert használtunk, éppen azon a héten amikor a bogyó szünetét tartottam. Azóta furcsán viselkedik a testem. Gyakori a hányinger, szinte minden étkezés után pedig azóta volt már egy megvonásos vérzésem is, ami csak egy pár órával jött később a szokásosnál , és a teszt is negatívat mutatott. Tudom, talan nem kene aggódnom, de sajnos van egy berogzodesem, a terhessegtol valo felelem kapcsan. Mit tanácsoltok? Ti megnyugodnátok a helyemben? Most is épp hányingerem van. Megtennétek, hogy csak olyan tapasztalt nők írnak, akik éltek át hasonló félelmet? Előre is köszi

2018. aug. 12. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nőgyógyász!
2018. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

20 év alatt egyszer se estem teherbe, mikor védekeztünk, mikor akartuk, akkor elsőre. Ötször. Ebből kettő sajnos elhalt.

De azt jobb, ha tudod, hogy egy kis hormonális ingadozás okozhat hasonló tüneteket (èmelygés stb,) és onnantól, hogy azon aggódsz, hogy terhes vagy, szépen produkálni fogja a tested a tüneteket.

Erre kell a teszt. Az negatív, tehát nem vagy terhes.

2018. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat járok, a hpv utókezelései miatt főleg, és most is ez lesz a vége bizonyára, de ettől nem lesz kevesebb álmatlan éjszakám... Sajnos.

Azért köszönöm

2018. aug. 12. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudtam,hogy a hpv nem kezelhető! Akkor most igen vagy nem? Orvostól is hallottam már,hogy nem kezelhető.
2018. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 16évesen kezdtem gyógyszert szedni,mindig nagyon tartottam, hogy terhes leszek. Sokszor gyógyszer mellett is gumiztunk, utolag visszagondolva totál feleslegesen. Ha normálisan időben szeded a gyógyszert minden nap, nem hánysz, nincs durva hasmenésed, nem szedsz antibiotikumot, tokeletesen védeni fog a gyógyszered.

Most pár hónapja hagytam abba a szedését, és az első próbálkozós hónapunkban sikerült is a baba.

Ne izgulj, ha odafigyelsz,semmi gáz nem lesz.

2018. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!